طارمی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شد

نسیم ورزش : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از پرونده های جنجالی را رقم زده است به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شد.

 

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهدی طارمی که با انتقال موقت به تیم ریز اسپور ترکیه و برگشت غیرحرفه ای اش به پرسپولیس باعث شکایت این باشگاه ترکیه ای و صدور حکم فیفا شده بود، از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شد.

به خاطر رفتار غیرحرفه ای که طارمی داشته است این بازیکن به همراه باشگاه حدود ۷۹۰ هزار یورو جریمه شدند و وی نمی تواند چهار ماه پرسپولیس را در میادین داخلی و بین المللی همراه کند.

در خبر فدراسیون فوتبال آمده  است: در پی اعلام محرومیت مهدی طارمی از سوی فیفا و رفتارهای غیرحرفه ای صورت گرفته از زمان فسخ قرارداد نامبرده با باشگاه ریزه اسپور  ترکیه که موجب لطمه به تمامیت فوتبال کشورمان شده است وی برای ادای پاره ای از توضیحات به کمیته اخلاق احضار شد.

با توجه به اسناد به دست آمده پیرامون رفتار عیرحرفه ای برخی اشخاص از جمله این بازیکن؛ پرونده ای با موضوع محرومیت باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی و همچنین محرومیت مهدی طارمی جهت رسیدگی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تشکیل شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو