طارمی را بادش کردند ، فکر کرده چه خبر است!

 

نسیم ورزش: عباس کارگر جدیدترین منتقد مهدی طارمی ، مهاجم جوان پرسپولیس است که با عصبانیت بی موقعش بدجوری گوشه رینگ رفته است.

عباس کارگر دفاع راست دهه ۶۰ پرسپولیس و یکی از زحمتکش ترین بازیکنان تیم رویایی علی پروین می گوید رفتار ناپسند مهدی طارمی در تمرین این تیم و جمله ای که رو به خبرنگاران گفته:«من بزرگتر تیم هستم و می گویم شما را بیاندازند بیرون» حاصل توجه بی دلیل رسانه ای به بازیکنانی چون طارمی است که الکی بزرگ شده اند و از نظر او حتی آنها از کوچکترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس هم کوچکترند.

 

* از وضعیت سرخپوشان اطلاعی دارید؟

 

بله، متأسفانه یکی، دو روز پیش شنیدم چند تن از بازیکنان جوان و کم‌تجربه این تیم اقدام به تحریم تمرین کرده‌اند و این مسئله اعصابم را به هم ریخت. این کار زشتی بود که انجام شد و تیم را وارد حاشیه کرد.

 

* نکته اینجاست که پرسپولیس بهترین بازی‌ها را ارائه می‌کند.

 

بله، تازه داشتیم از بازی‌های پرسپولیس لذت می‌بردیم و پس از سال‌ها مردم به استادیوم می‌آمدند و با شور و هیجان بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کردند اما متأسفانه این اعتصاب نشان داد بازیکنانی چون طارمی هنوز آنقدر خام و کوچک هستند که ارزش پیراهن پرسپولیس را نفهمیده‌اند.

 

* گویا طارمی هم در پاسخ به برخی خبرنگاران خودش را بزرگ پرسپولیس معرفی کرده است.

 

بله، من هم شنیدم. متأسفانه طارمی را باد کرده‌اند و فکر می‌کند چه خبر است. عزیزم! تو کوچک‌ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس هم نیستی! فکر کردی بزرگ پرسپولیس هستی و می‌توانی اعتصاب کنی؟ بازیکن باید جنبه داشته باشد. تا دو تا گل زدی فکر کردی بزرگ شدی؟ نه این خبرها نیست.

 

* با این وجود پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ شود؟

 

اگر همین بازی‌ها را ارائه کند بله می‌تواند اما اگر تیم دوباره وارد حاشیه شود و یک مشت بچه بخواهند با جوانی خود تیم را خراب کنند هرگز رنگ قهرمانی را به خود نخواهد دید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو