طارمی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار نگرفت

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس به منظور رویارویی با تیم فولاد خوزستان اعلام شد و مهدی طارمی در بین ۱۱ بازیکن سرخپوش قرار ندارد.

طارمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و علی علیپور با نظر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از ابتدا در ترکیب این تیم قرار می گیرند و مقابل فولاد بازی خواهند کرد.
برانکو ایووانکوویچ به ترکیب تیم برنده در دیدار برابر تیم سایپا دست نزده و ترکیب آن دیدار را حفظ کرده است.
تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امروز و در چارچوب هفته دوم لیگ برتر میزبان تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی تهران است.
بازیکنان تیم پرسپولیس در این دیدار با لباس جدید خود که در بالای لباس هاله ای از رنگ مشکی با رنگ قرمز در هم آمیخته شده است و سرخی آن به سمت پائین بیشتر می شود، در میدان حاضر می شوند که هفته نخست به دلیل میهمان بودند، نتوانستند آن را بر تن کنند.

گفتنی است ، وی در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ و در حضور بیش از ۱۰۰۰۰۰ هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با به ثمر رساندن تک گل بازی از روی نقطهٔ پنالتی با یک ضربهٔ چیپ مقابل النصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۵ و خوشحالی خاص‌اش پس از گل، به یک قهرمان در بین تماشاگران پرسپولس بدل شد.

او ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد.[۴] طارمی در جشن برترین‌های لیگ برتر چهاردهم (۹۳–۹۴) به عنوان برترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد. او در این مراسم در چهار رشته از جمله مرد سال فوتبال ایران که قاسم حدادی فر موفق به دریافت آن شد، کاندیدای دریافت جایزه بود. وی همچنین در سال ۱۳۹۴به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شد. او نخستین بازی ملی خود را در یک بازی دوستانه در برابر ازبکستان در سال ۲۰۱۵ انجام داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو