ضرورت نگاه ویژه به ورزش دانشگاه برای توسعه و شکوفایی ورزش کشور

 

 نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در نشست صمیمی با رئیس و معاونین دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: نگاه و توجه ویژه مسئولان به ورزش دانشگاه ها موجب توسعه، شکوفایی و گسترش ورزش کشور می شود.

محسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران

 حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست  با اشاره به استعداد های خوب در ورزش دانشگاه ها بیان داشت: استعداد و نخبه های خوبی در عرصه دانشگاه ها وجود دارند که این توجه و نگاه مسئولان به ورزش دانشجویان می تواند در توسعه و گسترش بیشتر ورزش کشور در بین جوانان موثر باشد.

 
وی یکی از مهمترین اهداف این سازمان را عمومی کردن ورزش همگانی بین خانواده ها خبر داد و  بیان داشت: دانشگاه کانون توجه همه است و با توجه به جوانی، شادابی و نشاط در بین جوانان بهترین مکان برای اقتدار قهرمانی و همگانی محسوب می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اجرای برنامه های خوب در حوزه ورزش استان و همچنین کسب افتخار آفرینی توسط ملی پوشان مازندرانی در رشته های مختلف ورزشی گفت: دستگاه ورزش و جوانان تعامل و ارتباط بسیار خوبی با سازمان ها و ادارات مختلف به ویژه دانشگاه ها برای توسعه و گسترش ورزش استان دارد.
حسین زادگان از مصوبات خوب برای حل مشکلات جوانان خبر داد و اذعان داشت: با تشکیل ستاد ساماندهی برای امور جوانان در استانداری و با برگزاری جلسات مختلف تلاش برای برطرف کردن مهمترین مشکلات جوانان را داریم.

 
وی مهمترین هدف از تشکیل این جسله را تعامل و همکاری همه جانبه با دانشگاه ها برای رشد ورزش اشاره کرد و گفت: بستر خوبی در ورزش دانشگاه ها فراهم است که می توان با بهره گیری مناسب در رشد و توسعه سلامت جامعه موفق عمل کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران یکی دیگر از رمز موفقیت ورزش دانشگاه ها را برگزاری مسابقات المپیاد دانشجویی خبر داد و افزود: ورزشکاران بسیار خوبی در دانشگاه های کشور مشغول تحصیلی هستند که با برگزاری مسابقات مختلف می توان ورزشکاران موفق زن و مرد  دانشجو را شناسایی کرد.

 
حسین زادگان در پایان خاطرنشان کرد: اقتدار و موفقیت ورزش مازندران بر همگان روشن است و ورزش مازندران با توجه به افتخارآفرینی که دارد بر بام ورزش ایران و حتی جهان نشسته است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *