ضرورت تلاش برای درخشش ورزشکاران مازندارنی در المپیک ریو

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای اداری گفت: درخشش ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ از اهداف بزرگ اداره‌کل است.

حبیب حسین زادگان

حبیب حسین‌زادگان  در چهارمین جلسه شورای اداری ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه تا برگزاری مهم‌ترین رقابت ورزشکاران جهان در المپیک ۲۰۱۶ ریو تنها ۱۴۰ روز فرصت باقی است، اظهار کرد: کسب مدال و درخشش ورزشکاران مازندرانی در المپیک یکی از اهداف و برنامه‌های مهم دستگاه ورزش و جوانان استان است.

وی با اشاره به اینکه حتم دارم در مسابقات المپیک ریو شاهد افتخارآفرینی فرزندان این دیدار هستیم، تصریح کرد: ۴۰ درصد مدال توسط ورزشکاران مازندرانی به‌دست می‌آید و پیش‌بینی ما در المپیک ریو کسب سه تا چهار مدال توسط ورزشکاران مازندرانی است، البته اگر اتفاق خاصی رخ ندهد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه قرار گرفتن میاندورود در کنار مرکز استان را یک امتیاز مثبت برای این شهرستان تلقی کرد و ادامه داد: یکی از قابلیت‌های شهرستان میاندورود وجود نیروهای انسانی علاقه‌مند به حوزه قهرمانی است که ظرفیت بسیار خوبی در این زمینه دارد.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه این شهرستان تازه‌ تأسیس باید مورد حمایت همه‌جانبه مسئولان قرار گیرد، بیان کرد: سورک به‌ عنوان مرکز شهرستان کاستی‌ها و مشکلات زیرساخت ورزشی داشته و از داشتن یک سالن استاندارد و مجهز محروم است.

وی از برگزاری جشنواره تابستانی در تعطیلات نوروزی در سطح استان خبر داد و افزود: امیدوارم در سال ۹۵ ورزش ایران با درخشش ورزشکاران مازندرانی همچون سال جاری خوش بدرخشد و همواره پرچم سه‌رنگ کشورمان با درخشش قهرمانان مازندرانی به اهتزاز درآید.

چهارمین جلسه شورای اداری ورزش و جوانان مازندران به میزبانی شهرستان میاندورود برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *