ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی در روستاهای مازندران

جان‌الله عبدی

به گزارش خبرنگار نسیم ورزش مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با اشاره به ایجاد فضای سالم برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، گفت: ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی همانند کوهنوردی، برای توسعه ورزش در روستاها احساس می‌شود.

جان‌الله عبدی در جلسه امضای تفاهم‌نامه اداره‌کل ورزش و جوانان و اداره‌کل امور روستایی استانداری مازندران با بیان اینکه از زمان حضور حبیب حسین‌زادگان تعامل بسیار خوبی بین اداره‌کل امور روستایی استانداری مازندران با اداره‌کل ورزش و جوانان به‎وجود آمد، اظهار کرد: ورزش مازندران با مدیریت توانمند و قهرمانان نامدارش، مایه غرور استان در سطح ملی و فراملی است.

وی از ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در سطح استان خبر داد و افزود: طرح‌ها و پروژه‌های خوب ورزشی در سطح روستاهای استان وجود دارد که این طرح‌ها با همکاری دهیاری و شورای ورزش در حال اتمام است.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با اشاره به اینکه علاقه‌مندی ویژه در بین نوجوانان و جوانان روستاها در زمینه ورزش دیده می‌شود، بیان کرد: تأکید مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال و امکانات ویژه برای توسعه و شکوفایی ورزش در روستاها است.

این مسؤول با تأکید بر ضرورت ایجاد فضای سالم برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، اضافه کرد: ضرورت ایجاد کمپ‌های ورزشی همانند کوهنوردی، به‌دلیل توسعه ورزش در روستاها احساس می‌شود.

در ادامه  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی، قهرمانی و تقویت زیرساخت ها در روستا از دغدغه های ماست، بیان داشت: روستا ها سرشار از استعداد و نخبه های ورزشی است، کما اینکه ورزشکاران روستایی سهم بسزایی در مدال آوری های ملی و بین المللی دارند.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه در آستانه آوردگاه مهم المپیک ریو ۲۰۱۶ قرار داریم، بیان داشت: فرزندان شایسته خطه مازندران در رشته های مختلف ورزشی برای حضور در میدان بزرگ جهان (المپیک) آماده می شوند.

وی با اشاره به اینکه ۴۵ درصد جمعیت استان در روستاها زندگی می کنند، گفت: در حال حاضر به برکت انقلاب اسلامی امکانات و فضای بسیار خوب ورزشی در روستاها مهیا و آماده می باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از فعالیت ورزش همگانی در همه رشته های ورزشی خبر داد و افزود: با تقویت شورای ورزشی روستاها، استعداد ها و نخبه های ورزشی روستاها کشف و شناسایی می شوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو