ضرب آهنگ هندبال مازندران کوک است/ هندبال مازندران استعدادیابی را انتخاب کرد

اختصاصی نسیم ورزش: ضرب آهنگ هندبال مازندران مطلوب است/ هندبال مازندران استعدادیابی را انتخاب کرد، هندبال مازندران در گذشته با مشکلات و چالش های فراوانی روبرو بوده است.

محمد حسین شکیبافر

ورزش هندبال دچار ضعف توسعه و زیرساختی بوده است و همواره از نبود ثبات مدیریت رنج برده است. شکیبافر به منظور توسعه هندبال مازندران ثبت نام کرد و توانست با اقبال جامعه هندبال متولی این رشته ورزشی شود.
از همان ابتدای حضور شکیبافر اکثر کارشناسان ورزشی اذعان داشتند که در هندبال مازندران کار نکرده زیادی وجود دارد و شکیبافر برای ایجاد همدلی با جامعه مضطرب و نگران هندبال مازندران کار سختی را پیش روی خواهد داشت.
محمد حسین شکیبافر با اطلاع از مشکلات و نارسایی های موجود در هندبال مازندران پای در این عرصه گذاشت.
شکیبافر پس از اقبال فراوان جامعه هندبال و پیروزی در مجمع انتخابات این رشته ورزشی استفاده از ظرفیت های منابع انسانی موجود که به دلایل مدیریتی کنار گذاشته شدند را در دستور کار هیات هندبال قرار داد. اتفاق مهمی که در گذشته به واسطه ناملایمتی های موجود سبب هرز رفتن منابع انسانی شده بود.
شکیبافر در ابتدای امر به دنبال به وجود آمدن اتفاقی بزرگ در ورزش هندبال مازندران بود و پس از مشورت با بزرگان و کارشناسان ورزشی لیگ هندبال مازندران در بخش آقایان و بانوان طراحی کرد.
جامعه هندبال مازندران که زمانی طولانی از فعالیتهای ورزشی فاصله گرفته بودند با فراغی باز استقبال فراوانی با برگزاری لیگ در استان کردند و در اقدامی قابل پیش بینی تیم های متعددی در هر دو بخش آقایان و بانوان اعلام آمادگی کردند لیگ مازندران صدای هندبال مازندران را به گوش مسئولین استان و کشور رساند.
تمامی جامعه ورزش در نقاط مختلف کشور استارت طوفانی شکیبافر را دیدند و الگو نمودند.
محمد حسین شکیبافر و همکارانش در هیات هندبال مازندران پس از برگزاری باشکوه لیگ استان در رده سنی بزرگسالان استعدادیابی را برگزیدند و حوزه استعدادیابی را در هندبال مازندران همگانی کردند.
برگزاری لیگ های متعدد در رده سنی پایه نشان از عزم جدی مسئولین هیات هندبال مازندران به مقوله کشف استعدادهای ناب هندبالی می باشد.
هندبال مازندران پر تکاپو شد و این امر بر مذاق برخی خوش نیامد و این در حالی است که نمی توان از اقدامات ارزنده و فعالیت های هیات هندبال درحوزه استعدادیابی به سادگی گذشت.
ضرب آهنگ هندبال مازندران کوک است و این حاصل اندیشه های شکیبافر و همکارانش در این رشته ورزشی است.
آمار مبنای اساسی و درست سنجش یک مجموعه محسوب می شود و اگر نقد از مجموعه ای در چارچوب آمار و ارقام عملکردی باشد قابل قبول می باشد.
هیات هندبال مازندران برای اولین بار در تاریخ این رشته ورزشی دارای دفتر مستقل شد. این خبری است که نشان از عمق فاجعه در هندبال مازندران داشته است. هندبال مازندران غیر از برهه ای از زمان شرایط مناسب و آرمانی نداشته است و با مشکلات متعدد دست و پنجه نرم میکرد.
افتتاح دفتر مستقل هیات هندبال مازندران در ابتدای حضور شکیبافر بعنوان متولی صورت گرفته است و این نشان از عزم جدی مسئولین هندبال مازندران برای توسعه و پیشرفت این رشته ورزشی می باشد.
نقدهای خارج از آمار و فاقد سندهای معتبر مورد استناد نمی باشد و می توان آن را از روی غرض ورزی نگارنده محسوب نمود.
هیات هندبال استان مازندران با ۱۴ پله صعود نسبت به سال گذشته، مابین ۳۱ هیات هندبال در جایگاه دوازدهم کشور ایستاد.
و این در حالی است که هیات هندبال مازندران در سال ۱۳۹۴ درست در پیش از حضور شکیبافر بعنوان متولی این رشته ورزشی رتبه ۲۶ را در بین ۳۱ استان کشور داشته که با همدلی، همراهی و همکاری اعضای محترم هیات هندبال استان مازندران در سال ۱۳۹۵ با کسب ۷۳۳ امتیاز رتبه ۱۲ کشور را کسب کرد.
آمار و ارقام مستند نشان از موفقیت هیات هندبال مازندران در انجام وظایف خود بعنوان متولی این رشته ورزشی دارد.
هندبال مازندران شایسته بهترین ها می باشد و برای این منظور باید مقایسه ای از گذشته تا به حال داشته باشیم تا عیار مدیریتی در هندبال مازندران هویدا شود.

مهدوی
هندبال مازندران در بخش ورزش بانوان پیشرفت قابل توجهی نموده است حضور مهدوی بعنوان نایب رییس ورزش هندبال در استان نقطعه عطف فعالیتهای بانوان در این رشته ورزشی محسوب می شود.
مهدوی با انگیزه و پرتلاش در جهت رسیدگی و پیگیری مطالبات جامعه بانوان هندبال از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.

علیرضا بکمار آقای خاص هندبال مازندران و بازیکن محبوب نه چندان دور تیم ملی و بازیکن تیم های لیگ برتر کشور از انتصابات خوب شکیبافر محسوب می شود.
دبیر هیات هندبال استان برند هندبال مازندران محسوب می شود. حضور بکماز دوست داشتنی سبب افزایش اعتبار هیات هندبال مازندران می باشد.
شکیبافر در هندبال مازندران جراحی صورت داده است و مطمئنا هر جراحی خونریزی خواهد داشت پالایش منابع انسانی خوبی در هندبال مازندران صورت گرفته است.
خون تازه مدیریتی در هندبال مازندران تزریق شده است.

علیرضا بکماز
شکیبافر بدون توجه به ناملایمات موجود در جهت رسیدن به اهداف عالیه هیات هندبال مازندران شکیبای را پیشه کرده است.
متولی ورزش هندبال مازندران مصمم است و برای دفاع از مطالبات بحق جامعه بزرگ و محترم هندبال مازندران کوتاه نخواهد آمد.
یکی از عمده مشکلات هندبال مازندران نبود کرسی های مسئولیتی مناسبی در کشور بوده است .
محمد حسین شکیبافر کاندیدای مدیر منطقه دو هندبال کشور شد و توانست با ارائه برنامه ای مناسب تمامی آرا را به خود اختصاص دهد و بر کرسی مدیریت منطقه ۲ هندبال کشور بنشیند کرسی حساس که نشان از مقبولیت شکیبافر در کشور می باشد کرسی که پیش از آن هیچ مازندرانی نتوانسته بود بر روی آن تکیه زند.
منطقه دو هندبال کشور متشکل از استانهای البرز، تهران، قم، گیلان و مازندران بوده و نخستین جلسه مسئولین منطقه دو کشور که در مازندران برگزار شد.
از این پس باید در خصوص همگانی کردن هندبال مازندران گام های اساسی برداشته شود.
جامعه هندبال مازندران به خود می بالند که متولی این رشته ورزشی با کمک همکارانش در استان توانسته است به گواه آمار مستند فعالیت های موثری از خود ارائه دهد و همچنین در کشور نام هندبال مازندران را پر آوازه کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو