صمیمی: ایران با شکست قهرمان جهان، شگفتی ساز جام جهانی شد

دروازه بان تیم ملی فوتسال پس از پیروزی برابر تیم برزیل که ۵ دوره قهرمانی رقابتهای جام جهانی را دارد، گفت: ملی پوشان ایران با تلاش و پشتکار قهرمان جهان را شکست دادند.

صمیمی: ایران با شکست قهرمان جهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  از فدراسیون فوتسال، علیرضا صمیمی دروازه بان تیم ملی فوتسال گفت: با شکست برزیل، شگفتی ساز جام جهانی شدیم. از کادر فنی و بازیکنان تشکر می کنم که با تلاششان این موفقیت را کسب کردند.
تیم ملی فوتسال ایران بامداد امروز با شکست برزیل درضربات پنالتی به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی کلمبیا صعود کرد تا قهرمان پنج دوره قبلی جام جهانی به دست ایران با جام خداحافظی کند.
صمیمی ادامه داد: در مرحله گروهی نتیجه خوبی کسب نکردیم، اما با همدلی ملی پوشان و کادر فنی، کار بزرگی کرده و برزیل را شکست دادیم.
وی درباره بازی بعدی که مقابل پاراگوئه است، گفت: ما باید برابر این تیم نیز موفق شویم و شایستگی خود را نشان دهیم. بازی برابر این تیم بسیار سخت است، اما هیچ کاری نشدنی نیست. همانطور که تیم برزیل را شکست دادیم، بدون شک می توانیم با همت و همدلی برابر پاراگوئه نیز موفق شویم.
دروازه بان تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که شما سوپر استار این بازی بودید، گفت: بچه ها همه کمک کردند تا من توپ ها را جمع کنم. با کمک بازیکنان بازی من هم به چشم آمد و توانستیم مزد ماه ها تلاش خود را بگیریم. در بازی اسپانیا آن طور که می خواستم نبودم و مقابل برزیل جبران کردم. امیدوارم بازی خوبی را مقابل تیم بزرگی چون پاراگوئه ارائه دهیم.
وی افزود: این تیم قوی است و ما آمده ایم که قدم بزرگی بر داریم و حقمان این است که در بین چهار تیم نهایی در رقابت های جام جهانی باشیم. ترسی که در دل پاراگوئه به وجود آمده باعث خواهد شد تا بازی سختی را مقابل ما داشته باشد. از مسئولان می خواهیم که ما را حمایت کنند و مردم عزیز نیز ما را از دعای خیرشان محروم نکنند چون بازی سختی را برابر پاراگوئه داریم.
صمیمی در پایان درباره فالکائو که آخرین بازی را انجام داد و فکر می کرد که با قهرمانی در جام جهانی، از دنیای فوتسال خداحافظی می کند، گفت: او یکی از بزرگترین بازیکن های حاضر در تاریخ فوتسال دنیا است. ناراحتیم که با این خاطره بد از فوتسال خداحافظی کرد. او در بازی بزرگی حضور داشت و خداحافظی کرد.
دروازه بان تیم ملی فوتسال ادامه داد، برزیل از تیمی چون ایران شکست خورده و امیدوارم برای اولین بار در فینال جام جهانی حضور داشته باشیم. ما ماه ها تلاش کردیم تا به این مهم برسیم و با حضور در بین ۴ تیم برتر جهان به هدف خود خواهیم رسید.
هشتمین دوره رقابت های جام جهانی فوتسال از ۲۱ شهریور به میزبانی کلمبیا آغاز شده و تا ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *