صفر تا صد کارآفرینی به سبک مهران شیردل

اختصاصی نسیم ورزش : صفر تا صد کارآفرینی به سبک مهران شیردل / تقریبا اکثر ساروی ها فروشگاه دهکده ارزانی مهران را می شناسند،اما کسی با مدیریت این فروشگاه که از کارآفرینان جوان ساروی محسوب می شود آشنایی ندارد. مهران شیردل سقندیکلایی کار آفرین نمونه مازندران ،با سرمایه ای نزدیک به  ۲۰ میلیون تومان و افتتاح فروشگاه دهکده ارزانی مهران،توانست برای ۴۵ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم اشتغال زایی کند.

صفر تا صد کار آفرینی به سبک مهران شیردل

شیردل در این باره به خبرنگار نسیم ورزش گفت:شروع هر کاری سختی های زیادی را به همراه دارد که در ابتدا باید آنها را تحمل کرد تا با برنامه ریزی درست و تلاش راه پیش رو هموار شود.سعی کردم با حدف دلال ها و واسطه های خرید،کالاهایی با قیمت بسیار پایین تر را به مردم ارائه دهم و به سود کمتر قانع هستم و اعتقاد دارم سود کمتر با فروش بیشتر هم برای فروشگاه مفید است هم مردم را راضی نگه می دارد.

وی ادامه داد:در کنار خرید کالاها سعی کردم بخشی از اجناس فروشگاه را در کارگاه های خود تولید و عرضه کنم.این کار هم برای چند نفر شغل ایجاد می کرد هم باعث کاهش قیمت نهایی کالا می شود که خوشبختانه رضایت مردم را هم در پی داشت.

این کارآفرین بیان کرد:انجام هیچ کاری غیر ممکن نیست و با تلاش،رسیدن به هدف امکان پذیر است.سختی های مسیر را باید تجربه راه قرار داد و از آن برای ادامه مسیر استفاده کرد.لازم نیست برای شروع یک کار سرمایه زیادی داشت و می توان با سرمایه اندک ولی برنامه ریزی درست و هدفمند و پشتکار خود به یک جایگاه مطلوب دست یافت.رعایت اصول اولیه در هرکاری موفقیت های خوبی را می تواند در آینده به همراه داشته باشد.سعی کردم صداقت را در کار خود رعایت کنم و با کارکنانم دوستانه برخورد کنم،چرا که موضوعات این چنینی و رعایت آن در هرکاری نیاز است و توجه به آن از موضوعات مهم هرکاری است.

در پایان مهران شیردل با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی گفت:وضعیت بد اقتصادی فعالیت را برای بنگاه های اقتصادی بسیار دشوار کرده و شرایط برای ماهم سخت تر شده است ولی سعی کردیم همچنان با شرایط قبل ادامه دهیم تا مردم بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

امیدوارم وضعیت اقتصادی کشور روبه بهبود و قدرت خرید مردم بالاتر از این رود تا هم بنگاه های اقتصادی و هم زندگی مردم رونق یابند.

تهیه و تنظیم:رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو