صعود کاله جوان به مرحله دوم حذفی لیگ دسته یک والیبال کشور

نسیم ورزش: تیم والیبال کاله جوان مازندران با پیروزی در مجموع سه مسابقه برابر نماینده کرمان در مرحله نخست حذفی رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور به مرحله دوم این رقابت ها صعود کرد.

 

 دیدار سوم تیم های کاله جوان مازنداران و تیم لاستیک بارز کرمان از مرحله نخست حذفی رقابت های لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاههای کشور عصر چهارشنبه در محمودآباد برگزار شد که طی آن تیم کاله با نتیجه ۳ بر یک میهمان خود را شکست داد و این تیم را از ادامه این رقابت ها کنار زد.
تیم کاله جوان مازندران در دیدار نخست در محمودآباد با نتیجه ۳ برصفر تیم لاستیک بارز کرمان را شکست داده بود و در شهر کرمان با نتیجه نزدیک ۳بر۲ مغلوب میزبانش شد.
شاگردان ‘ احمد فتاح ‘ در این دیدار در ست های اول ، سوم و چهارم و با امتیازهای ( ۲۵ بر ۱۷) ( ۲۵ بر ۱۳) و ( ۲۵ بر ۲۱) پیروز شدند و تنها ست دوم این مسابقه را با نتیجه ( ۲۵ بر ۲۰) به میهمان خود واگذار کردند.
تیم کاله جوان صدرنشین گروه چهارم دور مقدماتی و لاستیک بارز کرمان نیز تیم چهارم گروه یک دور مقدماتی بودند و درمرحله نخست حذفی این رقابت ها در سه مسابقه برابر هم قرار گرفتند.
تیم کاله جوان مازندران درمرحله دوم این رقابت ها روز یکشنبه هفته آینده میزبان تیم رعد اصفهان است.
این دو تیم دراین مرحله نیز نیاز به دو پیروزی دارند و در صورت تساوی ، بازی سوم دو تیم برای صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور تعیین کننده خواهد بود.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست از چهارشنبه ۲۷ آبان با رقابت ۱۹ تیم در مرحله مقدماتی در چهار گروه آغاز شد.
تیم پیشگامان شفق اردکان در دوره گذشته این رقابت ها قهرمان و تیم کاله جوان مازندران دوم شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *