صعود نماینده والیبال ساحلی ایران به جمع ۴ تیم برتر آسیا

نسیم ورزش : صعود نماینده والیبال ساحلی ایران به جمع ۴ تیم برتر آسیا / تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های قهرمانی آسیا با پیروزی مقابل ژاپن به جمع چهار تیم برتر این مسابقات صعود کرد.

صعود نماینده والیبال ساحلی ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران(آرش وکیلی و بهمن سالمی) از ساعت ۷ و ۲۰ دقیقه امروز به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد تا به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها صعود کند.
ساحلی بازان ایران در مرحله نیمه نهایی و از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز برای رسیدن به دیدار پایانی باید به مصاف نماینده قزاقستان الف بروند.
در دیگر دیدار نماینده ایران، تیم ملی الف والیبال ساحلی (رئوفی – میرزاعلی) در مرحله یک چهارم نهایی، مقابل تیم پرقدرت قطر الف قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شد تا از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.
تیم قطرالف ماه گذشته در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی که به میزبانی دو شهرجاکارتا و پالمبانگ برگزار شد به عنوان قهرمانی دست یافته بود.
پانزدهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی از سوم مهرماه به میزبانی تایلند آغاز شده است و امروز (پنجشنبه) به کار خود پایان می دهد.
در دوره گذشته این رقابت ها، تیم ایران با ترکیب رئوفی و سالمی به قهرمانی رسیده بود.
والیبال ساحلی ایران با ۲ طلا، چهارمین تیم پر افتخار تاریخ مسابقات قهرمانی آسیاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو