صعود نساجی به لیگ برتر و اعتلای ورزش مازندران / اثبات مدیریت ورزشی حسین زادگان

اختصاصی نسیم ورزش: صعود نساجی به لیگ برتر و اعتلای ورزش مازندران ، سرانجام لیگ  پر هیجان فوتبال دسته اول کشور به پایان رسید..………………..

صعود نساجی

ایستگاه پایانی فوتبال لیگ یک درماتیک و در عین حال پر نشاط برگزار شد. لیگ یک آبستنی از حوادث بود و اتفاقات فوتبالی فراوانی در آن حاکم بود.

تیم های نفت مسجد سلیمان،  خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر و بادران تهران در دیدار پایانی لیگ یک فوتبال شانس صعود به لیگ برتر را داشتند.

در این بین شانس صعود نفت مسجد سلیمان و خونه به خونه بابل از سایر تیم ها بیشتر بود و در کش و قوس رقابت ها این نفت مسجد سلیمان و نساجی قائمشهر بود که جواز حضور به لیگ برتر را دریافت کردند.

نساجی قائمشهر پس از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کرد و امید شهر خسته بار دیگر شادی را بر روی لبان فوتبال دوستان مازنی شکوفا نمود.

خونه به خونه بابل هم بعنوان دیگر نماینده مازندران در لیگ یک تیمی در قامت صعود کننده بود که تنها با تفاضل گل کمتر نتوانست به این مهم دست یابد.

حالا سراسر مازندران فوتبال است درجه تب فوتبالی مازنی ها بالاتر رفته است و این نوید بخش روزهای پر استرس و هیجانی لیگ برتر فوتبال رو خواهد داشت. در این بین نقش اداره کل ورزش و جوانان مازندران در این موفقیت بسزا می باشد.

اداره کل ورزش و جوانان مازندران در دیدارهای حساس تیم های مازنی در لیگ یک فوتبال تمام تلاش خود را کرد تا شرایط برای هر دو تیم مطلوب شود و موانع را از سر راه فوتبال مازندران مرتفع نماید.

برگزاری جلسات و حمایت های مدیریتی در دستگاه ورزش مازندران بهرمنظور صعود نمایندگان مازنی به خوبی دیده می شد.

حسین زادگان جواز حضور به  لیگ برتر را می خواست و تصمیم داشت طلسم عدم راهیابی نمایندگان مازندران به لیگ برتر را بشکند.

مازندران در اکثر رشته های ورزشی سرآمد کشور می باشد و نقش پر رنگی در مو فقیت های ورزش ایران دارد در این بین   عدم حضور در لیگ برتر فوتبال مازندران چهره ورزش مازندران را نافرم کرده بود.

حالا با مدیریت حسین زادگان تابوی بزرگی شکسته شد حالا ورزش مازندران بزرگترین خلا خود را پر کرده است.

نگاه تعاملی حسین زادگان به ورزش مازندران جواب داد و اتفاقات پسندیده ای در ورزش مازندران رخ داد.

نگرانی های جامعه فوتبال مازندران بعنوان یکی از بزرکترین جوامع ورزشی استان مرتفع شده است و باید با همدلی و اتحاد زمینه حضور پر قدرت تیم نساجی به لیگ یک فراهم شود.

در این بین حضور تیم خونه به خونه در فینال جام حذفی و رقابت نزدیک با استقلال تهران حائز اهمیت می باشد.

نمایندگان مازنی فوتبال مازندران اقتدار ورزش مازندران را بار دیگر به منحصه ظهور گذاشتند.

نباید از این موضوع غافل شویم که افتخارات ورزش مازندران با بودجه ای ناچیز رقم خورده است باید مسئولین ارشد مازندران در جهت حمایت از اهداف توسعه ای ورزش مازندران کوشا باشند.

اتحاد و همدلی در جامعه ورزش مازندران رمز موفقیت محسوب می شود نباید تلاش و دستاوردهای ورزش مازندران را نادیده گرفت زیرا سانسور موفقیت های ورزش مازندران امکان پذیر نیست.

باید زمینه ماندن در لیگ برتر توسط نماینده فوتبال مازندران فراهم شود تا اقتدار ورزش مازندران خدشه دار نشود.

دوران مدیریت حبیب حسین زادگان در ورزش مازندران مغزدار است و اعداد و آمار حکایت از اقتدار بیش از پیش ورزش مازندران دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو