صعود شهروند ساری به مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال امیدهای

نسیم ورزش : صعود شهروند ساری به مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال امیدهای / تیم شهروند ساری با صدرنشینی در مرحله برگشت رقابت های فوتسال لیگ برتر امیدهای باشگاه های کشور که میزبانی آن را نیز برعهده داشت، به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

صعود شهروند ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در پایان این رقابت ها که روز جمعه در ساری برگزار شد، تیم شهروند ساری با انجام ۱۰ مسابقه، ۸پیروزی و دوباخت و ۲۴ امتیاز، عنوان تیم نخست گروه دوم را از آن خود کرد و صعود خود را به مرحله نهایی مسابقات جشن گرفت.
همچنین تیم سوهان محمدسیماقم هم با همین تعداد بازی و ۵باخت و کسب ۱۸ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله پایانی مسابقات صعود کرد.
در روز پایانی این مسابقات که روز جمعه در سالن ورزشی مرحوم بهروش ساری برگزار شد، تیم شهروند ساری با هتریک ‘ امیرحسین اسماعیلی’ با نتیجه۳بریک تیم شهرداری رشت را شکست و تیم سوهان محمدسیما قم با نتیجه ۳بر ۲ از پرسپولیس خوزستان شکست خورد.
مرحله برگشت رقابت های فوتسال لیگ برتر امیدهای باشگاه های کشور باحضور تیم های شهرداری رشت ، موعد مشهد ، پرسپولیس خوزستان ، پدیده اصفهان ، شهروند ساری و آپکوپارس قم ‘ به صورت دوره ای به مدت پنج روز در ساری برگزار شد.
هنوز از سوی کمیته فوتسال کشور زمان و مکان مرحله نهایی این مسابقات مشخص نشده است.
تیم موعود پیرادل مشهد در دوره گذشته این مسابقات قهرمان شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو