صعود تیم کبدی بانوان مازندران به مرحله نهایی لیگ برتر

رئیس هیأت کبدی مازندران از صعود تیم کبدی بانوان مازندران به مرحله نهایی لیگ برتر باشگاه‌های کشور خبر داد.

صعود تیم کبدی بانوان مازندران

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، عباد دلیری در شهرستان ساری با اشاره به میزبانی ساری در مرحله نهم مسابقات کبدی، گفت: مرحله مقدماتی نهمین دوره لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه‌های منطقه دو کشور با حضور هشت تیم به میزبانی ساری برگزار شد که با صعود تیم مازندران پایان یافت.

وی از رقابت هشت تیم در دو گروه چهار تیمی به میزبانی ساری در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری خبر داد و افزود: این بازی‌ها به صورت دوره‌ای برگزار شد و در نهایت ۶ تیم به مرحله دوم لیگ برتر راه یافتند.

رئیس هیأت کبدی مازندران تصریح کرد: از گروه اول سه تیم دانشگاه آزاد، مازندران، کرمان و از گروه دوم نیز تیم‌های فارس، مرکزی و البرز با کسب عنوان‌های اول تا سوم گروه‌های خود جواز حضور در مرحله دوم را به‌دست آوردند.

این مسؤول از میزبانی خوب و سطح بالای این رقابت‌ها اشاره کرد و ادامه داد: تیم‌های دانشگاه آزاد، مازندران، کرمان، همدان، فارس، مرکزی، تهران و البرز به عنوان هشت تیم در این مسابقات حضور داشتند.

دلیری در پایان گفت: ۶ تیم برتر منطقه یک و دو کشور که جمعا ۱۲ تیم می‌شوند در مرحله نهایی با هم مسابقه می‌دهند تا چهره تیم قهرمان لیگ مشخص شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو