صعود تیم ملی کامپوند ایران به مرحله حذفی قهرمانی آسیا/ مجید قیدی در جایگاه نهمی

نسیم ورزش: ملی‌پوشان کامپوند ایران در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی آسیا با قرار گرفتن در جایگاه دوم به مرحله حذفی صعود کردند. مجید قیدی

مرحله مقدماتی مسابقات کامپوند قهرمانی آسیا امروز در حالی برگزار شد که تیم ایران با ترکیب اسماعیل عبادی، یاسر عمومی و مجید قیدی مقابل حریفان قرار گرفت و با امتیاز ۱۲۰۹ در جایگاه دوم قرار گرفت. کره جنوبی در این مرحله در جایگاه نخست قرار گرفت.

ملی‌پوشان با این نتیجه به مرحله حذفی صعود کردند که فردا در ادامه به رقابت می‌پردازند.

در بخش انفرادی مرحله مقدماتی نیز اسماعیل عبادی با ۷۰۸ امتیاز دوم شد، یاسر عمومی با ۷۰۳ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و مجید قیدی نیز ۶۹۸ امتیاز کسب کرد و جایگاه نهمی را به خود اختصاص داد.

همچنین مربی تیم ملی کامپوند پس از پایان مرحله مقدماتی رقابتهای تیر و کمان قهرمانی آسیا گفت: رکوردهای کمانداران در مرحله مقدماتی چشمگیر بود و انتظارات را برآورده کردند.

مجید احمدی در ارزیابی از وضعیت کمانداران کامپوند پس از پایان مرحله مقدماتی اظهار کرد:در این رقابتها ورزشکاران کامپوند مرد انتظارات را برآورده کردند و رکوردهای خوبی را ثبت کردند. امیدوارم در بخش زنان نیز در پایان مرحله مقدماتی شاهد چنین رکوردهایی باشیم و عملکرد آنها نیز راضی کننده باشد.

وی افزود:اگر رکورد کمانداران تا پایان رقابتها به همین منوال ادامه داشته باشد، بدون شک سه فینالیست خواهیم داشت.

احمدی رکورد اسماعیل عبادی را در پایان مرحله مقدماتی ۷۰۸، مجید قیدی را ۶۹۸ و یاسر عمویی را ۷۰۲ عنوان کرد و گفت: اگر کمانداران بتوانند تا پایان رقابتهای آسیایی همین رکوردها را حفظ کنند، کسب مدال بویژه طلا در بخش انفرادی و تیمی دور از دسترس نیست.

احمدی خاطرنشان کرد:امیدارم با کسب نتایج قابل قبول و راضی کننده نسبت به مسابقات جهانی دانمارک بتوانیم تا حدودی تلاشها و زحمات فدراسیون را جبران کنیم.

احمدی در پایان تعداد تیم های شرکت کننده در کامپوند را ۱۳تیم اعلام کرد و گفت: البته سخت ترین حریفان ما برای کسب مدال در مسابقه های قهرمانی آسیا کره و هند هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *