صعود تیم تنیس سایپا آمل به لیگ برتر

رئیس هیأت تنیس مازندران از صعود تیم تنیس سایپا آمل به لیگ برتر باشگاه‌های مردان کشور خبر داد.

تنیس سایپا آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا لطفیان  در شهرستان ساری با اشاره به رقابت نزدیک و حساس تیم‌ها، گفت: تیم سایپا آمل با شایستگی از لیگ دسته یک تنیس باشگاه‌های کشور به لیگ برتر صعود کرد.

وی تصریح کرد: در آخرین روز رقابت‌های لیگ دسته یک تنیس کشور تیم سایپا آمل در بازی فینال توانست با شکست ابر مشهد عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب و به لیگ برتر صعود کند.

رئیس هیأت تنیس مازندران اظهار کرد: تیم سایپا آمل با ترکیب هادی فرزانه، محمدرضا ناطق، مسعود الماسی و صمد فرحناک با سرپرستی ونداد لاریجانی موفق به کسب صعود شد.

لطفیان با بیان اینکه این رقابت‌ها به میزبانی اصفهان برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات تیم‌های ابر مشهد و هیأت اصفهان نیز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

لطفیان با بیان اینکه این رقابت‌ها به میزبانی اصفهان برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات تیم‌های ابر مشهد و هیأت اصفهان نیز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.لطفیان با بیان اینکه این رقابت‌ها به میزبانی اصفهان برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات تیم‌های ابر مشهد و هیأت اصفهان نیز مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *