صعود برادران عالمیان در رنکینگ جهانی

 

نسیم ورزش: سه پینگ‌پنگ‌باز المپیکی ایران در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز صعود کردند.

برادران عالمیان

فدراسیون جهانی تنیس روی میز امروز (پنج‌شنبه) رده‌بندی برترین‌های این رشته در ماه گذشته را منتشر کرد. در این رنکینگ نیما عالمیان، بازیکن المپیکی ایران با ۲۰۲۴ امتیاز همچنان بهترین پینگ‌پنگ‌باز کشورمان است و با پنج پله صعود نسبت به رده‌بندی قبلی در رده ۱۱۱ ایستاده است.

دیگر بازیکن المپیکی ایران یعنی نوشاد عالمیان نیز با کسب ۱۹۸۶ امتیاز و صعود چهار رتبه‌ای، جایگاه ۱۱۸ را به خود اختصاص داده است.

در بخش مردان افشین نوروزی با ۱۷۳۰ امتیاز و ۱۳ پله صعود در رده ۱۹۸، میدیا لطف‌الله‌نسبی با ۱۴۱۹ امتیاز و ۱۱ پله صعود در رده ۳۱۴ و میعاد لطفی با ۱۲۹۵ امتیاز و و ۱۱ پله صعود در رده ۳۷۷ ایستاده‌اند و بازیکنان برتر ایران محسوب می‌شوند.

در بخش زنان ندا شهسواری که نزدیک به دو ماه دیگر دومین حضور پیاپی‌اش در المپیک را تجربه خواهد کرد، با ۱۷۱۵ امتیاز و ۲۴ پله صعود رتبه ۲۵۴ را در اختیار گرفته است.

همچنین محجوبه عمرانی با ۱۶۱۷ امتیاز و ۲۰ پله صعود در رده ۳۰۵ و مریم صامت با ۱۵۳۳ امتیاز و ۱۳ پله صعود در رتبه ۳۴۰ ایستاده است.

در رده‌بندی جهانی بخش مردان ما لونگ، فان ژن دونگ و ژو ژین هر سه از چین رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند. در بخش زنان نیز لیو شی‌ون، دینگ نینگ و ژو یولین از چین رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار گرفته‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *