صعود برادران عالمیان در رده بندی جهانی

نسیم ورزش : پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون جهانی تنیس روی میز فهرست نخستین رده بندی بازیکنان ماه ژانویه ۲۰۱۷ منتشر کرد که سه پینگ پنگ باز برتر ایران در این رده بندی صعود کردند.

 

رده بندی

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون تنیس روی میز ، در رده بندی ژانویه ۲۰۱۷ بازیکنان جهان، نوشاد عالمیان با ۵ پله صعود در مکان ۸۱ ایستاد ، نیما عالمیان و افشین نوروزی نیز هر کدام با ۴ پله صعود رده های ۱۳۱ و ۲۳۲ جهان را به خود اختصاص دادند .
در بخش زنان ندا شهسواری نفر اول ایران در رنکینگ ماه گذشته جهان در۲۰۱۶ با حضور در رقابت های آزاد فنلاند و کسب رتبه دهم این پیکارها ، انتظار می رفت در رنکینگ جدید صعود داشته باشد اما بدلیل محاسبه نشدن امتیازات درجه بین المللی رقابت های فنلاند از این رده بندی حذف شد.
مهشید اشتری دیگر پینگ پنگ باز ایرانی در این رده بندی جهانی با ۵ پله صعود در مکان ۵۷۵ قرار دارد ، مریم فرعی با ۸ پله صعود در جایگاه ۵۹۴ ایستاده است و مینا پورموسوی با ۹ پله صعود رتبه ۵۹۶ را به خود اختصاص داد .
در رده بندی ورزشکاران جهان در ژانویه ۲۰۱۷، چینی ها همچنان پیشتاز هستند . در بخش مردان مالونگ ، فان ژندونگ ، شوشین و ژانگ جیک هر چهار نفر از چین در صدر قرار دارند و در بخش زنان نیز دینگ نینگ ، لیو شیون و ژیو یلینگ از این کشور و کازومی ایشی کاوا از ژاپن رده های اول تا چهارم را در اختیار دارند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *