صدای شناگران مازندران به گوش می رسد ، گوش شنوا کجاست؟!!!/ شنای مازندران به نگاه ویژه متولی دستگاه ورزش نیازمند است/ ثبوتی نتوانسته است انتظارات را برآورده کند

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: سایت هیات شنا ، شیرجه و واترپلو مازندران بعلت بدهی قطع می باشد و در مدت سرپرستی ثبوتی در  هیات شنا ، شیرجه و واترپلو مازندران انتقادات از این هیات شکل گسترده تری به خود گرفته است.

علامت سوال

ورزش مازندران دارای موفقیتهای فراوانی می باشد و این مرهون تلاش و ممارست ورزشکاران و قهرمانان و زحمات مربیان و پیشکسوتان  رشته های مختلف ورزشی در استان می باشد.

نباید دستاوردهای ورزش مازندران را معطوف به چند رشته ورزشی کرد. بسیاری از رشته های ورزشی مازندران دارای پتانسیل بالای هستند و باید از این ظرفیت ها به نحو احسنت بهره برد.

شنای مازندران از دیر باز مورد کم لطفی مدیران ورزشی استان قرار گرفته است و نبود ثبات مدیریتی یکی از چالش های پیش روی رشته های ورزشی  این هیات می باشد.

این رشته ورزشی در استان دارای پتانسیل بالای می باشد که بایستی به این ظرفیتها بیشتر پرداخته شود.

شنای مازندران بی مهری های مدیریتی فراوانی به خود دیده است. نبود زیرساختهای مناسب و استخر استاندارد یکی از بزرگترین معضلات پیش روی جامعه بزرگ و محترم شنای مازندران می باشد.

کمبود اعتبارات و نادیده گرفتن شناگران مازنی از سوی هیات شنا ، شیرجه و واترپلو کاملا مشهود می باشد و شناگران استان از مدیریت ضعیف در این حوزه رنج می برند.

یکی دیگر از مشکلات شنای استان مشخص نبودن وضعیت مدیرتی این هیئت می باشد و متاسفانه سرپرست فعلی هیات نیز پس از چندین ماه حضور در این هیات نتوانسته است انتظارات را برآورده کند. سایت هیات شنا ، شیرجه و واترپلو مازندران بعلت بدهی قطع می باشد و در مدت سرپرستی ثبوتی در  هیات شنا ، شیرجه و واترپلو مازندران انتقادات از این هیات شکل گسترده تری به خود گرفته است.

نگاه متولی دستگاه ورزش مازندران به رشته های ورزشی این هیات ضعیف است و نباید شناگران و ورزشکاران رشته های ورزشی این هیات را نادیده گرفته شوند.

از رشته ورزشی شیرجه در استان مازندران تنها نامی باقی مانده است و این بی مهری و کم لطفی نگاه مدیریتی سبب آسیب جدی به بدنه این هیات شده است.

با توجه به مشکلات فراوان در هیات شاهد درخشش ورزشکاران شناگر مازندرانی می باشیم. ادامه این روند سبب ایجاد فضای یاس و نا امیدی در جامعه شنا و شیرجه و واترپلوی مازندران می باشد.

واترپلوی مازندران دارای  پتانسیل بالقوه فراوانی است که تا به حال نتوانسته بالفعل شود. یکی از مشکلات این ورزش در استان ، فقدان سالن و استخر استاندارد است که مانعی جدی برای آماده سازی شناگران مازندرانی به شمار می رود .

شناگران مازندران همواره در استخرهایی به طول ۲۵ متر تمرین می کنند اما مجبورند مسابقات خود را در استخرهایی به طول ۵۰ متر برگزار کنند که این مشکل همواره موجب دور شدن مازندران از مدال های این رشته ورزشی شده است .

انتخابات هیات شنا ، شیرجه و واترپلو استان در آستانه برگزاری می باشد و جامعه شنا باید فردی مدیر و کار بلد را انتخاب کنند تا با آورده های مالی و جذب حامیان مالی به رشته های ورزشی این هیات بتوانند زمینه ساز تعالی شنا، شیرجه و واترپلو مازندران را فراهم آورند.

صدای شناگران مازندران به گوش می رسد و این عزیزان بدنبال گوش شنوا می باشند از  مدیر کل ورزش و جوانان مازندران انتظار می رود به طنین دلنواز شنای مازندران گوش فرا دهد و برای رفع مشکلات جامعه بزرگ شناگران تلاش مضاعف کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *