صدای جامعه ورزش رزم آوران استان در آمد!!!

متولی دستگاه ورزش ، پاسخگوی عملکرد ضعیف هیات رزم آوران استان باشد …

اختصاصی نسیم ورزش / علیرضا بکماز- محمد ابراهیم نواییان که چند سالیست بعنوان متولی هیات رزم آوران مازندران میباشد با مخالفین زیادی از پیشکسوتان این رشته ورزشی روبرو میباشد.

عملکرد  رییس هیات رزم آوران مازندران موجی از نارضایتی در سراسر استان بوجود آورده است .

نواییان بدون برگزاری مجمع و انتخابات و بدون نظر و رای بزرگان رزم آران مازندران سالهای متمادی بعنوان نفر اول این هیات فعالیت میکندکه در نوع خود جالب میباشد.

نواییان تا بحال هیچ برنامه و تقویم ورزشی برای دوستداران ورزش رزم آوران ارائه نداده است و با انتصابات اشخاص بدون سابقه در این رشته ورزشی  حال روز ورزش رزم آوران را به تاریکترین و خاموش ترین روزهای ممکن تبدیل کرده است که رییس کمیته استعدادیابی ایشان از نمونه هایی بارز این موضوع میباشد.

کاهش نفرات و بی رغبتی تیم های شرکت کننده در معدود مسابقات برگزار شده از سوی نواییان موجب شد تا بسیاری از بهترینهای استان در اقدامی هماهنگ به عملکرد رییس هیات رزم آوران مازندران اعتراض معنا داری داشته باشند.

روحیه پایین انتقاد پذیری و عدم پاسخگویی نواییان موجب شد تا نسیم ورزش نقد و تحلیل در خصوص موج جدید اعتراضات ورزش رزم آوران مازندران  را در دستور کار خود قرار دهد.

باعث تاسف جامعه ورزش است که یک رییس هیات درکشوری که دموکراسی محور میباشد به صورت دیکتاتوری پاسخگوی افکار عمومی نمیباشد.

مطمئنا در صورتی که به این مشکلات در رشته ورزشی رزم آوران مازندران  جامع عمل پوشانده نشود انتقادات فراوانی به حسین زادگان ،متولی دستگاه ورزش وارد خواهد آمد.

حال باید دید واکنش مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نسبت به عملکرد ضعیف هیات رزم آوران مازندران به زم کارشناسان ورزشی چه خواهد بود؟

لازم به ذکر است جامعه بزرگ رزم آوران مازندران مدت زمان طولانیست که بدنبال پویایی در این رشته ورزشی می باشند که اقدام موثر دستگاه ورزش مازندران راهگشا خواهد بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو