صدایی که در صنایع چوب و کاغذ شنیده نشد؛ نمایش قهر و فریاد!

اختصاصی پرش: صدایی که در صنایع چوب و کاغذ  شنیده نشد؛ نمایش قهر و فریاد! / کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سالن اجتماعات صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزار شد.
در این جلسه گفتمان حاکم بر جلسه در نوع خود دور از انتظار بود.

 

نمایش قهر و فریاد!
در میان هیاهو و فریادهای جلسه، صدای نحیف کارگران صنایع چوب و کاغذ مازندران شنیده نشد.
نمایندگان مجلس به منظور پیگیری مشکلات کارگران با حضور خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور و حسین زادگان استاندار مازندران و سایر مسئولین این جلسه را برگزار کردند.
متاسفانه مشکلات کارگران صنایع چوب و کاغذ مازندران از سال های گذشته وجود دارد و اقدام مناسبی در جهت حل مشکلات پیش روی کارگران صورت نگرفته است.
مسئولین مازندران باید بدانند که کارگران در شرایط اقتصادی موجود آسیب پذیرترین قشر جامعه محسوب می شوند.
در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان صدای فریادها و قهر نماینده مجلس مسیر جلسه را به سمت و سوی دیگر برد البته استاندار مازندران سعی کرد تا جلسه مسیر قانونی خود را طی کند.
پس از پایان این جلسه برخی رسانه سعی در القا درست بودن چنین رفتارهایی داشتند که مردم بیشتر می پسندند که گفتمان منطقی را از منتخبین خود شاهد باشند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ساری و میاندرود باید بدانند مشکلات کارگران قطعا با قهر و فریاد در شرکتی که نان خیلی از کارگران زحمت کش و پرتلاش را تامین میکند حل نخواهد شد.
فریاد و تهدید به استعفای دسته جمعی تنها در صحن علنی مجلس خروجی مطلوب خواهد داشت و در غیر اینصورت تنها آرامش حاکم بر جلسه را خدشه دار می کند و سبب پرداختن به حاشیه به جای متن خواهد شد.
خروجی چنین جلساتی مورد نظر کارگران عزیز و پرتلاش قرار خواهد گرفت و در غیر اینصورت برگزاری این جلسات برای شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران هزینه خواهد داشت.
البته منکر تلاش و زحمات نمایندگان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی نمی باشیم.
نگاه مسئولانه مدیران پایتخت نشین و استانی و نمایندگان مجلس در جهت رفع موانع پیش روی کارگران تاثیرگذار خواهد بود.
کارگران در شرایط بد اقتصادی قرار دارند و این در حالی است که نفس صنایع چوب و کاغذ مازندران به شماره افتاده است نشود کارگران استان شرمنده همسر و فرزندان خود شوند.
صدای مشکلات کارگران باید به گوش مسئولین مازندران برسد.
آبروی مومنین را حفظ کنیم. بغض و اشک یک مرد را درنیاورید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو