صحنه شوک آور برای پرسپولیسی ها

صحنه شوک آور بازی،عملکرد بوژیدار رادوشوویچ بود که وقتی داشت با پرسپولیس قرارداد امضا می کرد،برانکو گفت که دروازه بانی را به پرسپولیس آورده که بتواند همپای علیرضا بیرانوند در زمین تلاش کند.

 صحنه شوک آور برای پرسپولیسی هاعملکرد دروازه بان کروات پرسپولیس مقابل قشقایی شیراز با انتقادات زیادی روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،عجیب ترین سکانس بازی غروب جمعه در شیراز،نه عملکرد بی نقص مهدی شیری در ۳۹ سالگی و نه درک این واقعیت بود که حریف پرسپولیس تیمی است که بازیکنانش ماهی ۷۰۰ هزار تومان حقوق می گیرند.

آنچه از بازی دراماتیک پرسپولیس مقابل قشقایی به یادگار ماند اما خلاف این ادعا را ثابت کرد.

جاییکه رادو،نه تنها در ضیافت پنالتی ها ضربه ای را مهار نکرد که به شکلی عجیب در واکنش ها هم دچار مشکل بود و نتوانست در بازیخوانی برای زدن ضربات موفق عمل کند.

عملکرد دروازه بان کروات پرسپولیس برگی ناامید کننده در آخرین سنگر برای هواداران این تیم در غیاب مرد شماره یک علیرضا بیرانوند بود.

گفتنی است ، پرسپولیس از آغاز تاریخ خود، ۹ بار در بالاترین دسته لیگ فوتبال ایران به قهرمانی رسیده (یک جام منطقه‌ای، ۲ جام تخت جمشید، ۴جام آزادگان و ۲ جام خلیج فارس) و از این جهت رکورددار است. ۵ بار قهرمانی در جام حذفی ایران و یک قهرمانی در جام برندگان جام آسیا از دیگر قهرمانی‌های مهم پرسپولیس می‌باشند. علی دایی، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی سه تن از بازیکنان پرسپولیسی هستند که تاکنون بازیکن فوتبال سال آسیا شده‌اند.

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال این باشگاه را در رده چهارم برترین باشگاه‌های فوتبال آسیا در قرن بیستم اعلام کرده‌است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو