صادق کاظمی: مسئولین صدای ساکنین شهرک مسکونی زیتون را بشنوند

 

نسیم ورزش: صادق کاظمی ترکی رئیس هیات مدیره شهرک زیتون با بیان اینکه انتخابات هیات رئیسه شهرک مسکونی زیتون با ۴۱۲ واحد هر ۲ سال یکبار برگزار می شود و اعضای ۵ نفره هیات مدیره و ۲ نفر بازرس با حضور حداکثری مالکین شهرک برگزار شد.

صادق کاظمی

رئیس هیات مدیره شهرک زیتون تصریح کرد: هیات مدیره پیگیر مطالبات بحق شهرک با شرکت تعاونی کارکنان جهاد مازندران می باشد.

کاظمی یکی از مهمترین مشکلات این شهرک را نبود راه های مواصلاتی عنوان کرد و افزود: با توجه به جمعیت این شهرک و ازدیاد عبور و مرور مشکلات فراوانی را برای ساکنین ایجاد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: قول های مساعدی در خصوص ترمیم راه های مواصلاتی گرفتیم اما تا به حال اقدامی موثر صورت نگرفت.

رئیس هیات مدیره شهرک زیتون گفت: نبود روشنایی محیطی و خارج از شهرک جزء مشکلات مهم این مجموعه محسوب می شود که باید اداره برق با  اقدام به تیرگذاری مشکل ساکنین زیتون را مرتفع کند.

کاظمی یادآور شد: نبود روشنایی سبب می شود در ساعات تاریکی ساکنین قادر به حضور در محوطه شهرک نباشند و این امر مشکلاتی را برای این افراد ایجاد کرده است.

وی گفت: با پیگیرهای هیات مدیره سرانجام شهرداری منطقه۱ کارهای مطالعاتی پل روگذر شهرک زیتون صورت داده است و منتظر اقدامات آتی شهرداری برای شروع عملیات احداث آن می باشیم.

کاظمی از لزومات شهرک زیتون را احداث مسجد ، حسینیه ، مدرسه و خانه بهداشت دانست و افزود: فضا و بنای مناسب برای احداث پروژه های مذکور موجود می باشد.

رئیس هیات مدیره شهرک زیتون گفت: نبود درمانگاه شبانه روزی یکی از معضلات ساکنین شهرک مسکونی زیتون می باشد که باید در اینخصو اقدامی صورت گیرد.

وی افزود: پس از پیگیری های صورت گرفته رنگ آمیزی جدول ها داخل شهرک صورت گرفته است.

کاظمی خاطر نشان کرد: توانستیم مجوز راه اندازی ایستگاه تاکسی شهرک تا داخل شهر ساری را بگیریم و ایستگاه در این منطقه دایر می باشد ولی متاسفانه اقدامی در خصوص حضور خودروهای تاکسی در منطقه صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه برای ایجاد امنیت در شهرک برای خودرو های مالکین  و مستاجران بر چسب های مخصوصی ایجاد شده است و مهمانان نیز برگ تردد دریافت خواهند کرد.

رئیس هیات مدیره زیتون یادآورشد: با برنامه ریزی و نشست های مختلف توانسیتم مجوز دستگاه عابر بانک در داخل شهرک اخذ کنیم که تا چند روز آینده برای استفاده ساکنین راه اندازی خواهد شد.

کاظمی ترکی افزود:  سود ۷ درصد مشارکت بانکی مصوب شده برای واحدها اعمال نمی شود و متاسفانه بانک مربوطه سود ۱۸ درصدی را اعمال می کند که نیاز به نگاه ویژه مسئولین در این خصوص می باشد.

وی با اشاره به اینکه این شهرک توسط مردم ساخته شده است و بالغ بر ۱۴۰۰ نفر جمعیت دارد گفت: مسئولین باید صدای شهروندان این شهرک را بشنوند و مشکلات این عزیزان را پیگیری و رفع کنند.

همچنین جعفر تولایی مجری انتخابات هیات مدیره شهرک زیتون با بیان اینکه برای برگزاری هر چه بهتر این انتخابات ستاد انتخایات تشکیل شده است تا جلوی هرگونه اشتباه در این دوره انتخابات گرفته شود.

مجری انتخابات هیات مدیره شهرک مسکونی زیتون تصریح کرد: کاندیدا هیات مدیره تعیین صلاحیت شده اند و تمامی آنها از بین افراد موثر در جامعه و تحصیل کرده می باشند.

وی با بیان اینکه سایت زیتون برای بیان نقطه نظرات و انتقادات و پیشنهادات  ساکنین شهرک راه اندازی شده است گفت: ساکنین می توانند از طریق این سایت از روند فعالیتهای هیات مدیره مطلع شوند.

جعفر تولایی با بیان اینکه برای این دوره از انتخابات هیات مدیره  هیات منصفه انتخابات را ایجاد کردیم گفت: این هیات منصفه عملکرد اعضای هیات مدیره پس از انتخابات را رصد می کند تا در صورتی که عملکرد مطلوبی ارائه نشد اقدامات مقتضی در اینخصوص صورت گیرد.

در این دوره از انتخابات آقایان کاظم کاظمی با ۱۰۶ رای ماخوذه و مهدوی ریکنده با ۴۹ رای ، سید کاظم دهزاد  ۴۷ رای ، شروین بخشی ۴۵ رای و سلیمان رسایی با ۴۲ رای بعنوان اعضای جدید هیات مدیره و آقایان احمد مدانلو ۴۱ رای و اسدالله مشک آبادی با ۲۹ رای بعنوان اعضای علی البدل و آقایان عبادی و یزدانی بعنوان بازرس و آقای مومنی نژاد بعنوان علی البدل انتخاب شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *