صادقی: به قهرمانی فکر می‌کنم

 

نسیم ورزش: دارنده دو مدال طلای مسابقات کشتی جوانان جهان در آستانه پیکارهای جام جهان پهلوان تختی گفت: به قهرمانی فکر می‌کنم.

خبرگزاری فارس: صادقی: به قهرمانی فکر می‌کنم

ایمان صادقی در جویبار با اشاره به حضورش در رقابت‌های بین‌المللی جام جهان پهلوان تختی در تهران که فردا آغاز می‌شود، اظهار کرد: کشتی‌گیران زیادی از جویبار در این مسابقات حضور دارند و من هم به عنوان یکی از کشتی‌گیران در این رقابت‌ها شرکت دارم.

وی در مورد شرایطش برای حضور در این مسابقات اظهار کرد: سطح این مسابقات بسیار بالاست و همه مدعیان در این تورنمنت حضور دارند و من هم در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم بتوانم مزد زحماتم را بگیرم.

صادقی در مورد مربی سازنده‌اش حسین نقیبی که برای دومین سال پیاپی به عنوان برترین مربی سازنده در کشور انتخاب شد، افزود: آقای نقیبی به گردن من و خیلی از جوانان جویباری حق دارند، چرا که وی شب و روز در خانه کشتی جویبار زحمت می‌کشد و طی این دو سال مزد تلاش‌های بی‌وقفه‌اش را گرفت.

دارنده دو طلای مسابقات کشتی جوانان جهان در پایان با بیان اینکه فقط برای کسب قهرمانی پا به این مسابقات گذاشتم، در پایان گفت: امیدوارم بتوانم با قهرمانی در جام تختی گوشه‌ای از زحمات مربیان و همچنین خانواده‌ام را جبران کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو