صابر میرقربانی در امید نساجی کارستان خواهد کرد

اختصاصی نسیم ورزش: صابر میرقربانی سرمربی نام آشنای فوتبال مازندران هدایت تیم فوتبال امید نساجی را برعهده گرفت. خبری که دور از انتظار نبود.

 

صابر میرقربانی
میرقربانی که قبل از بازنشستگی در قامت بازیکن فوتبال در رده جوانان در تیم های راه‌آهن، پاس تهران سابقه بازی دارد.
این سرمربی نام آشنای فوتبال در رده بزرگسالان و حرفه ای سابقه حضور در تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز، مس کرمان، صنعت نفت آبادان، سایپا البرز، پاس همدان، پیکان تهران، شهرداری تبریز، نساجی مازندران، استقلال اهواز را در کارنامه خود دارد.
همچنین میرقربانی پس از بازنشستگی مربیگری تیم استقلال اهواز و سرمربی تیم شهدای بابلسر را در کارنامه خود دارا می باشد.
تیم فوتبال امید نساجی بعنوان آینده تیم بزرگسال محسوب می شود و به همین منظور تصمیم مدیرعامل باشگاه نساجی در انتخاب میرقربانی قابل تحسین است.
در همین خصوص رضا رحیمیان از فعالان حوزه فوتبال مازندران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم ورزش خاطر نشان کرد: نساجی قائمشهر متعلق به تمامی مازندرانی می باشد و صابر میرقربانی یکی از افتخاراتش زدن ۷ گل برای نساجی در قامت بازیکن این تیم محبوب محسوب می شود.

 


رحیمان تصریح کرد: تیم نساجی همواره از حضور بازیکن باغیرت و بزرگانی از شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار همچون مرتضی عرب نژاد بعنوان کاپیتان بهره برده است.
رحیمیان ریاست پیشین هیات فوتبال بابلسر با بیان اینکه صابر میرقربانی مربی جوان و موفق بابلسری و مازندرانی از سرمایه های فوتبالی استان محسوب می شود گفت: امید است هواداران فهیم و مدیرعامل باشگاه نساجی از صابر میر قربانی حمایت جانانه کنند تا شاهد روزهای خوب برای فوتبال امیدهای نساجی باشیم.
وی اتحاد و همدلی جامعه فوتبال مازندران را در جهت توسعه و پیشرفت ورزش فوتبال در استان ضروری دانست و افزود: نباید به موضوعاتی که به همدلی و اتحاد فوتبال مازندران ضربه وارد میکند ورود کنیم.
وی افزود: نساجی مازندران بیش از پیش نیاز به آرامش دارد و باید از تحرکاتی که سبب حاشیه سازی و سلب آرامش این باشگاه بزرگ و مردمی می شود دوری کرد.
عضو هیات رییسه اسبق هیات فوتبال مازندران تاکید کرد: صابر میرقربانی از خانواده بزرگ نساجی بشمار می آید و نمی توان لحظاتی را که این بازیکن نام آشنا با گل هایش شادی را به هواداران نساجی ارمغان آورد فراموش کرد.
وی با اشاره به اینکه سردار شهید شیرسوار از قائمشهر همواره الگویی تکرار نشدنی برای جوانان مازندرانی و بابلسری به شمار می رود گفت: باید از وجود مربیان با دانشی همچون میرقربانی در جهت اعتلای فوتبال مازندران بهره بریم و استفاده از مربیان بومی استان بایستی در دستور کار صورت گیرد.
رحیمیان گفت: تیم امید نساجی قائمشهر در فصل پیش رو با سرمربیگری صابر میر قربانی خواهد توانست موفقیت های قابل قبولی را کسب نماید و مطمئنا با پیروزی های این تیم هواداران حمایت همه جانبه ای از این تیم با مربیگری بومی خواهند کرد.
وی ضمن حمایت از انتخاب میرقربانی بعنوان سرمربی تیم امید نساجی اظهار کرد: نباید سرمایه های فوتبالی مازندران را نادیده گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو