شگفتی مهم فوتبال مازنی ها در فینال حذفی ۹۷

نسیم ورزش: شگفتی مهم فوتبال مازنی ها در فینال حذفی ۹۷، بازی تیم فوتبال خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی برابر استقلال تهران وکسب پیروفینال حذفی خونه به خونه بابلزی ، شگفتی مهم فوتبالی برای مازنی ها در سال ۹۷ خواهد بود.

صعود خونه به خونه بابل یکی از نمایندگان مازندران در لیگ یک به فینال جام حذفی آن هم با شکست قهرمان دو فصل قبل لیگ برتر ( استقلال اهواز) شگفتی مهم فوتبالی برای مازنی ها در سال ۹۶ بود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، صعود این تیم متمول که شاید از لحاظ انضباط مالی و کاری یکی از تیم های منحصر به فرد نه تنها در لیگ یک که حتی باشگاه های ایران است، توانست حسرت ۱۴ ساله مازنی ها را در دوری از لیگ برتر تا حد زیادی جبران کند.
تیم خونه به خونه بابل در چند سال اخیر یکی از تیم های خوب فوتبالی در سطح کشور بود که تاکنون شکایتی از سوی کادر فنی و یا بازیکنان به دلیل نپرداختن دستمزدها نداشت و تمکن مالی این فرصت را به این تیم مازنی داده که حداقل در ۳ سال اخیر دست به تغییر ۶ مربی بزند که جواد نکونام کاپیتان اسبق تیم ملی یکی از معروف ترین تغییرات در این تیم لیگ یکی بود.
** خونه به خونه به دنبال جبران ناکامی
خونه به خونه بابل با وجود تمکن مالی و انضباط کاری و شایستگی فنی شاید به دلیل برخی تصمیم های عجولانه از صعود به لیگ برتر آن هم با گل شماری بازماند و حضور در فینال جام حذفی فرصتی را فراهم کرد تا کادر فنی و بازیکنان این تیم بابلی ناکامی خود را در لیگ یک جبران کند.
اگرچه استقلال شفر این روزها در بهترین وضعیت تیمی در چند سال اخیر قرار داد و صعودش به مرحله یک هشتم جام ملت های آسیا آن هم از گروه مرگ نیز صحت این ادعا را تایید می کند، ولی بازهم نقاظ ضعفی دارد که تیم خونه به خونه می تواند با بهره گیری از این فرصت جام را به مازندران بیاورد و سال آینده خود را در بین ۴ تیم حاضر در رقابت های قهرمانی آسیا به عنوان نماینده ایران ببیند.
**دستکم گرفتن خونه به خونه ضعف استقلال
آنچه امروز در بازی فینال جام حذفی که ساعت ۱۹ عصر در خرمشهر برگزار می شود، می تواند نقطه ضعف استقلال تهران به حساب آید، ضعیف پنداشتن خونه به خونه است که می تواند جام را راهی مازندران کند و شگفتی سازی فوتبال برای مازندران در سال ۹۷ را تکمیل کند.
** شانس برابر خونه به خونه برای صعود
رئیس هیات فوتبال مازندران گفت که تیم های خونه به خونه بابل واستقلال تهران دراین بازی شانس برابر با هم دارند و تیم ما می تواند برنده باشد.
غلامرضا بهروان روز پنجشنبه به خبرنگارایرنا افزود : امیدواریم خونه به خونه با ارایه بازی تکنیکی و هوشیارانه شگفتی ساز شود و جام را به مازندران بیاورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو