فرهادی: شکست کماندار مازندرانی مقابل نماینده آمریکا در مسابقات جهانی بانکوک/عدم صعود کمانداران ایران به مرحله یک چهارم

 

نسیم ورزش: رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران گفت: ۴ کماندار ایرانی با شکست در مرحله یک هشتم مسابقات داخل سالن جهان از صعود به مرحله بعد بازماندند.

مسابقه جایزه بزرگ تیراندازی با کمان (1)

حسین فرهادی گفت: در ادامه رقابت‌های تیر اندازی با کمان داخل سالن جهان که به میزبانی تایلند در حال برگزاری است همه نمایندگان ایران از صعود به مرحله یک چهارم نهایی باز ماندند.

رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران تصریح کرد:  مجید قیدی کماندار مازندرانی با نتیجه ۱۴۹بر ۱۴۶مقابل نماینده آمریکا شکست خورد.

یاسر عمویی با اختلاف ۲ امتیاز و با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۴ مغلوب کماندار فرانسوی شد. و امید طاهری نیز با شکست مقابل کماندار کره‌ای نتوانست به مرحله یک چهارم راه پیدا کند.

فرهادی خاطر نشان کرد: در بخش کامپوند بانوان افسانه شفیع با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۷ مقابل حریف آمریکایی مغلوب شد و از صعود به یک چهارم باز ماند. پیش از این روز گذشته تمامی نماینده‌های ایران حذف شده بودند و فقط ۴ کماندار به مرحله یک هشتم صعود کردند.

رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران بیان داشت: قیدی کماندار مازندرانی با شایستگی در این رقابت ها حضور یافت و توانست در این رقابتها خوش بدرخشد و علی رقم آمادگی در این دیدار از حریف آمریکایی شکست خورد.

وی یادآور شد: کاروان ورزشی ایران فقط در بخش کامپوند در این مسابقات شرکت کرده است.

لازم به ذکر است حریف آمریکایی مجید قیدی با شکست کلیه حریفان به دیدار نهایی راه یافت و با پیروزی در رقابت فینال قهرمان مسابقات جهانی تیراندازی با کمان داخل سالن شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *