شکست کاله مازندران مقابل پیکان در شب پر حاشیه هواداران

نسیم ورزش: کاله مازندران در هفته پنجم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در خانه میزبان پیکان تهران بود که در دیداری پر حاشیه با نتیجه سه بر صفر مغلوب حریف شد.والیبال

هفته پنجم دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست امشب در آمل با حواشی زیادی به کار خود پایان داد.

در این دیدار دو تیم مدعی کاله مازندران و پیکان تهران در سالن ورزشی ۲ هزار نفری پیامبر اعظم (ص) مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند.

ست نخست این دیدار در حالی برگزار شد که کاله مازندران رقابت تنگاتنگی با حریف در کسب امتیاز داشت تا اینکه در پایان با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ شکست خورد.

ست دوم و سوم نیز با تلاش بازیکنان دو تیم به امتیاز ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۸ به سود نماینده تهران به پایان رسید.

شاگردان بهروز عطایی سرمربی کاله مازندران با ترکیب رضا قرا، علی‌رضا جدیدی، علی شفیعی، نیکو فرریکس، علی حسینی، حمزه زرینی و سعید شیرود نتوانستند در مقابل پیمان اکبری و شاگردانش همانند فرهاد قائمی، سامان فائزی، امیر غفور، ورمیگلیو، مجتبی میرزاجانپور، مهدی مرندی و نیکولوف در یک ست نیز طمع پیروزی را بچشند و با نتیجه سه بر صفر در خانه بدون امتیاز شکست را متقبل شدند.

امیدوار حاتمی رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال ناظر و حسین پور‌کاشیان پیشکسوت این رشته ورزشی ناظر سازمان لیگ برتر بود.

حضور پرشور حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تماشاگر آملی بار دیگر هیجان والیبالی را در این شهرستان ایجاد کرد که در پایان به سود کاله مازندران رقم نخورد.

ست دوم این دیدار در حالی که پیکان ۱۱ بر هشت از حرف خود پیش بود تماشاگران آملی شی خارجی به داخل زمین پرتاب کردند ولی بازی با نظارت مسئولان برگزاری ادامه پیدا کرد البته در این ست با اشتباه داور دوم در تشخیص اوت توپ تماشاگران آملی به فحاشی و توهین به داور پرداختند که محمد شاهمیری بازی را برای حدود ۲۰ دقیقه قطع کرد و به داخل رختکن رفت.

با وساطت مسئولان برگزاری مسابقه و پیشکسوتان آملی بار دیگر بازی از سر گرفته شد تا در پایان بازیکنان کاله مازندران دست خالی زمین را ترک کنند.

به گزارش فارس، تیم پیکان تهران با توجه به دو بازی معوقه به دلیل حضور در لیگ قهرمانان والیبال باشگاه‌های جهان، هم‌اکنون شش امتیاز داشته و کاله مازندران هم در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور هشت امتیاز دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *