شکست کاله مازندران از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر والیبال

نسیم ورزش : سرمربی تیم والیبال کاله مازندران بعد از شکست تیمش برابر بانک سرمایه گفت: مقابل تیمی به میدان رفتیم که از مدعیان اصلی قهرمانی است.

 

مدعیان اصلی قهرمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بهروز عطایی بعد از شکست ۳ بر صفر تیم کاله مازندران برابر بانک سرمایه در رقابتهای هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال گفت: ما در برابر یکی از مدعیان اصلی قهرمانی نتیجه را واگذار کردیم. ضمن اینکه تیم ما از جوانانی تشکیل شده که برخی از آنها تجربه چنین مسابقات سنگینی را ندارند و تحت تاثیر این بازی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: با توجه به ویژگی و خصوصیات بچه های ما باید انتظار عملکرد بهتری از آنان داشت، اما با همین شرایط هم تیمی هستیم که به عقیده بسیاری از کارشناسان و اهالی والیبال خوب بازی می کنیم. البته با توجه به سن و سال جوانان ما نباید انتظار بیشتری از آنان در برابر تیم خوب بانک سرمایه داشت و شکست امروز چندان هم غیر طبیعی نبود.

سرمربی تیم کاله مازندران خود را کربی زیاده خواه و آرمانگرا خواند و گفت: من هیچگاه به نتیجه و بازی متوسط راضی نیستم و با همین تیم جوان هم بدنبال کسب پیروزی هستم. به همین دلیل همواره تیم جوان و البته توانمندی را به میدان فرستاده ام که حتی بهترین تیم ها نیز مجبورند با نفرات اصلی خود به مصاف ما بیایند، چراکه به خوبی می دانند کوچکترین استباه در برابر تیم ما به شکست منتهی خواهد شد.

عطایی در پاسخ به این سوال که چرا تیم کاله در مقابل پیکان بهتر بازی کرد، گفت: یکی از بازیکنان اصلی ما امروز به دلیل مصدومیت برابر بانک سرمایه به میدان نرفت و طبیعتا غیبت بازیکنان این چنینی در بازی با این سطح بسیار تاثیرگذار خواهد بود. ما در سرویس ، دفاع و حمله با چالش روبرو شدیم و بارها نظم تیمی ما دچار اشکال شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال با توجه به سیاست های باشگاه کاله مازندران بهتر دیدم تا با استفاده از جوانان و میدان دادن به آنها برای آینده تلاش کنیم و بیشتر به سازندگی بپردازیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *