شکست نوشاد عالمیان مقابل نفر هشتم جهان

 

نسیم ورزش: نماینده تنیس روی میز کشورمان در مرحله یک شانزدهم نهایی تور جهانی ژاپن با شکست مقابل نماینده هنگ کنگ از دور رقابت ها کنار رفت.

نوشاد

نوشاد عالمیان که با درخشش فوق العاده خود و پیروزی مقابل رده های ۶۰ و ۴۰ جهان به مرحله یک شانزدهم نهایی تور جهانی ژاپن راه یافته بود، امروز در این مرحله مقابل وانگ چون نفر هشتم دنیا از هنگ کنگ رفت.

نوشاد در این بازی با رنکینگ جهانی ۱۱۸ به مصاف چیون تینگ ونگ با رتبه جهانی ۸ از هنگ کنگ رفت و در نهایت با شکست ۴ بر یک از این بازیکن از دور رقابت‌هاحذف شد. نوشاد در این دیدار موفق شد در گیم سوم با نتیجه ۱۲ – ۱۰ به پیروزی برسد و در گیم چهارم نیز علی رغم اینکه ۷ بر ۳ از حریف قدرتمند خود پیش بود نتیجه را ۱۱ – ۹ واگذار کرد.

 
ونگ نفر اول هنگ کنگ و هشتم رنکینگ جهان در این مسابقات با امتیازات (۱۱ – ۸ ، ۱۱ – ۶ ، ۱۰ – ۱۲ ، ۱۱ – ۹ ، ۱۱ – ۲) مقابل عالمیان به پیروزی دست یافت و پرونده تنیس روی میز کشورمان بسته شد. تور جهانی ژاپن ۱۲۰ هزار دلار جایزه نقدی دارد و دارای رنکینگ جهانی است.
ملی پوشان کشورمان ۳۱ خردادماه توکیو را به مقصد سئول ترک می کنند تا در مسابقات تورجهانی کره جنوبی که مسابقاتی به مراتب سخت تر از ژاپن است، شرکت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *