شکست نمایندگان مازندران در هفته سیزدهم رقابت های والیبال لیگ برتر

نسیم ورزش : هفته سیزدهم رقابت های والیبال لیگ برتر مردان ایران با شکست تیم های عمران ساری و کاله آمل نمایندگان مازندران دراین بازی ها روزنحسی را برای آنها رقم خورد.

 

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، عمران ساری درهفته سیزدهم این رقابت ها عصر روز چهارشنبه در بازی خانگی در برابر خاتم اردکان یزد بازی را با نتیجه سه بر یک باخت تا همچنان با ۱۸ امتیاز به طور موقت در رده ششم جدول ۱۲ تیمی والیبال لیگ برتر باقی بماند.
یاران بهزاد محمودی که ست اول را با برد به سودشان پایان رساندند در ست دوم، سوم و چهارم از تیم میهمان شکست خوردند.
* کاله آمل
کاله آمل دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها نیز در دیدار با تیم دوم جدول پیکان تهران در خانه والییال پایتخت بازی را با نتیجه سه بر یک واگذار کرد.
کاله آمل تیم قدرتمند والیبال ایران که ۲ قهرمانی در رقابت های والیبال باشگاه های ایران و آسیا را در کارنامه اش دارد، در فصل جاری با به خدمت گرفتن نیروهای جوان با وجود بازی های خوب نتوانست در ۱۳ بازی گذشته بیش تراز ۱۳ امتیاز کسب کند.
این تیم هم اکنون در رده نهم رقابت های والیبال مردان ایران قرار دارد و تا اینجا از فهرست هشت تیم راه یافته به پلی آف جا ماند.
در رقابت های والیبال مردان ایران ۱۲ تیم حضور دارند که تیم بانک سرمایه و پیکان که نیمی از بازیکنانشان را ملی پوشان تشکیل می دهند در رده اول و دوم قرار دارند.
هاوش گنبد و شهرداری اراک نیز تیم های قعرنشین این جدول هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو