شکست نمایندگان مازندران در هفته اول لیگ دسته یک فوتبال کشور

 
نسیم ورزش: تیم های نساجی و خونه به خونه دو نماینده مازندران در رقابتهای لیگ دسته یک باشگاه های کشور، فصل جدید این رقابتها را با شکست آغاز کردند.اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان با حضور 3مازندرانی برگزارمی شود

در آغاز هفته نخست این رقابتها تیم تازه وارد خونه به خونه بابل در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم مدعی فجرشهیدسپاسی شیراز بود و با ارائه نمایشی دور از انتظار وضعیف نتیجه بازی را دو بر صفر به میهمان خود واگذار کرد.
تیم خونه به خونه مازندران در این دیدار که از حمایت تماشاچیان خودی نیز برخوردار بود، دو نیمه کاملا متفاوت داشت ودر عین حال با وجود تدارک چند موقعیت نصفه ونیمه نتوانست در نخستین حضورش در لیگ دسته یک در هفته اول با اکبرمیثاقیان صاحب امتیاز شود.
همچنین تیم نساجی دیگر نماینده مازندران در هفته نخست در دیداری خارج از خانه در یزد میهمان تیم فولاد این شهر بود و درنهایت با یک گل مغلوب میزبان خود شد تا به همراه تیم خونه به خونه هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور به کام مازندرانی ها شیرین نشود.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم و طی ۳۸ هفته رفت و برگشت برگزار می شود.
درهفته دوم این مسابقات تیم پرهوادار نساجی مازندران در نخستین دیدارخانگی خود در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهرمیزبان تیم آلومینیوم اراک است و تیم خونه به خونه در بوشهر میهمان تیم ایرانجوان این شهر است.
مازندران در فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور پس از سالها با دو نماینده شامل نساجی و خونه به خونه مازندران حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو