شکست نساجی و خونه به خونه مقابل حریفان

نسیم ورزش : شکست نساجی و خونه به خونه مقابل حریفان  / نمایندگان فوتبال مازندران در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور نتیجه را به حریفان خود واگذار کردند.
شکست نساجی و خونه به خونه
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در هفته سیزدهم لیگ برتر امیدهای امیدهای کشور، تیم های خونه به خونه و نساجی مغلوب رقبای خود شدند.
 
 عصر امروز تیم امید خونه به خونه در ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان مقابل این تیم متحمل شکست سه بر صفر شد.
 
بازیکنان تیم امید خونه به خونه که بطور شجاعانه بازی را با دو مهاجم شروع کرده بودند، برخلاف جریان بازی گل اول بازی را در نیمه اول دریافت کردند.
 
در ادامه مسابقه تیم امید فولاد همانند سایر بازی های قبلی خود بعد از به ثمر رساندن گل اول بازی رو به یک بازی تدافعی آوردند و این بابلی ها بودند که با حملات پی در پی خود تیم خوزستانی را مورد آزار و اذیت قرار دادند اما اهوازی ها توانستند با ضد حملات خود گل های دوم و سوم بازی را به ثمر برسانند.
 
تیم امید های خونه به خونه بعد از پشت سرگذاشتن سه بازی سنگین با تیم های بالای جدولی، هفته بعد میزبان تیم مس رفسنجان خواهد بود.
 
 با این نتیجه تیم امید فولاد خوزستان با ۳۰ امتیاز صدرنشین باقی ماند و امید خونه به خونه نیز با همان ۹ امتیاز به رده یازدهم سقوط کرد.
 
دیگر نماینده مازندران نیز همانند خونه به خونه در هفته سیزدهم مغلوب شد و دست خالی زمین را ترک کرد. تیم امیدهای نساجی در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور در دیداری خانگی به مصاف تیم امیدهای ذوب‌آهن اصفهان رفت.
 
این دیدار که از ساعت ۱۳:۴۵ عصر روز یکشنبه ۱۸ آذر در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شد، در نهایت با برتری یک بر صفر نماینده اصفهان خاتمه یافت.
 
تیم امیدهای نساجی در دیدار هفته بعدی خود باید از ساعت ۱۴ عصر روز یکشنبه ۲۵ آذر در دیداری خارج از خانه در ورزشگاه اختصاصی اهواز به مصاف تیم امیدهای نفت اهواز برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو