شکست نساجی مقابل اکسین البرز در نخستین بازی نیم فصل دوم

نسیم ورزرش : سرمربی تیم نساجی مازندران علت شکست تیمش مقابل اکسین البرز در نخستین بازی نیم فصل دوم را مشکلات باقی مانده از بحران های قبلی دانست و گفت : نساجی با کلکسیونی از کمبودها به استقبال بازی های برگشت رفته است .

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، ‘ حسین مسگرساروی ‘ جمعه شب پس از شکست یک بر صفر تیمش نساجی برابر اکسین البرز در نشست با خبرنگاران افزود : در زمانی که همه تیم های لیگ یکی در تعطیلات نیم فصل به دنبال جذب بازیکن و بازی های تدارکاتی برای تقویت خود بودند، تیم نساجی با انواع حاشیه ها در اطراف خود مواجه بود.
وی ادامه داد : همه ، چه در بیرون قائمشهر و یا نزدیک به باشگاه نساجی در این مدت واقف بودند که در تعطیلات نیم فصل لیگ، پیرامون باشگاه تغییرات و تحولات زیادی بوده و ای کاش زودتر این مسائل با درایت وتدبیر مسئولان شکل می گرفت تا ما در مسائل فنی جوابگوی این هواداران دوست داشتنی می بودیم.
مسگر ساروی گفت : متاسفانه در بازی امروز برابر اکسین، تا حدود زیادی نگرانی و به خصوص در بیشتر جریان بازی هم در نیمه نخست و دوم ناهماهنگی وجود داشت.
**تیم باید بازسازی شود
سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه باید هرچه زودتر تیم را ترمیم و بازسازی کند ، اظهار داشت : بنده اکنون مسئولیت فنی این تیم را دارم و با گروه خودم باید برنامه ریزی کنیم تا تیم به شرایط آرمانی نیم فصل نخست بازی ها برسد و تقویت شود.
وی افزود : هر چند بازی خوبی برابر اکسین بوده و ما در طول بازی برتری نسبی و مالکیت توپ بیشتری نسبت به حریف داشتیم، اما خیلی نتوانستیم موقعیت های خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کنیم.
وی ادامه داد : ما فقط طی تعطیلات نیم فصل و سپری کردن مشکلات زیاد فقط در دو سه روز گذشته تمرین کردیم و به همین خاطر شرایط بدنی بازیکنان افت شدیدی داشت.
سرمربی تیم نساجی مازندران گفت : اگر ما می توانستیم مثل نیم فصل اول بازیکنان خودمان را منسجم تر در اختیار بگیریم و تمرینات منظم و بازی تدارکاتی انجام دهیم ، بهتر از اینها می توانستیم برابر اکسین ظاهر شویم.
مسگرساروی با اشاره به اینکه که مسائل روحی و روانی تاثیر بدش را روی این بازی گذاشته بود، اضافه کرد : شکست خانگی برای ما سخت بود و امیدواریم که در بازیهای آینده روند بهتری را همانند بازی های رفت در پیش بگیریم.
** به دنبال جذب بازیکنان با عیار بالا
سرمربی نساجی گفت : متاسفانه در نیم فصل، چند بازیکن از تیم نساجی جدا شدند و ما برای جایگزینی آنها لیستی را در اختیار باشگاه قرار دادیم و امیداوریم که باریکنانی که بهتر از آنهایی که از تیم جدا شدند ، باشند تا به تیم ما در نیم فصل دوم کمک کنند.
** برای کسب پیروزی برابر نساجی زجر کشیدیم
در همین حال سرمربی تیم اکسین البرز هم در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص بازی تیمش برابر نساجی مازندران گفت : هر تیمی که به قائمشهر می آید باید زجر بکشد تا امتیاز بگیرد.
یحی گل محمدی افزود : مقابل تیم خیلی خوبی بازی کردیم، هرچند من اعتقاد دارم که با توجه به مشکلاتی برای نساجی در روزهای گذشته به وجود آمده بود، طبیعی بود که این تیم در این بازی مشکلاتی هم داشته باشد.
وی ادامه داد : به بازیکنان تیم خودم هم بابت کسب پیروزی و ۳ امتیاز برابر نساجی مازندران تبریک می گویم ، هر چند کمتر از ۱۰ روز با هم تمرین کرده بودیم.
گل محمدی با بیان اینکه این شکست چیزی از ارزشهای تیم خوب نساجی و کادر فنی این تیم کم نخواهد کرد ، یادآورشد: چیزی که امروز برای من خیلی باارزش بوده، حضور پرشور تماشاگران ورزشگاه قائمشهر بوده و از همه آنها تشکر می کنم.
وی افزود : من یک سال در این تیم حضور داشتم و خاطرات خوبی از این تیم و هوادارانش دارم.
** هدف تیم اکسین امسال صعود به لیگ برتر نیست
سرمربی تیم اکسین البرز همچنین وضعیت تیمش را تشریح کرد و گفت که هدف این تیم در نخستین فصل حضور در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، صعود به لیگ برتر نیست.
وی افزود : برای امسال هدف این نیست که به لیگ برتر برویم و تلاش ما بر این است که بهترین بازی ها را از خودمان نشان دهیم.
او ادامه داد : امسال باید شناخت بیشتری نسبت به لیگ وبازیکنان تیم داشته باشیم، و برای سال بعد بابرنامه ریزی بهتری به لیگ برتر صعود کنیم.
گل محمدی گفت : قصد داریم در فرصت باقی مانده در فصل نقل و انتقالات نیم فصل چند بازیکن جوان جذب کنیم ، برای پشتوانه سازی آینده این تیم و اگر با همین نفرات هم به لیگ برتر صعود کنیم که بسیار هم خوب خواهد شد.
وی افزود : : باید صبور و به آینده تیم امیدوار باشیم.
**قرارداد یک ونیم ساله با اکسین دارم
سرمربی تیم اکسین البرز با بیان اینکه قراردادش با این تیم یک و نیم ساله است ، گفت: از اینکه از لیگ برتر در لیگ دسته یک سرمربیگری می کنم، ناراحت نیستم .
وی افزود : من یک مربی هستم و دوست دارم که کار کنم و بیشتر دوست دارم که در باشگاهی کار کنم که هدف داشته باشد.
گل محمدی گفت : خوشبختانه امکانات خوبی در تیم اکسین البرز بوده و این هدف و برنامه ریزی من در این باشگاه بوده است.
تیم فوتبال اکسین البرز در چارچوب هفته هیجدهم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصر جمعه در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر با نتیجه یک برصفر میزبان خود تیم تساجی را شکست داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *