شکست نساجی میزبان برابر صدرنشین لیگ یک فوتبال/ جایگاه سیزدهم نساجی در جدول رده بندی

نسیم ورزش: تیم نساجی مازندران پس از درپیش گرفتن روند صعودی خود در هفته های گذشته ، در هفته دهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور برابر تیم فجرشهیدسپاسی شیراز با شکست خانگی زمین گیر شد.81797899-70230116

تیم های نساجی مازندران و فجرشهیدسپاسی شیراز  در حضور حدود ۶ هزار تماشاگر ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهربه مصاف هم رفتند که درنهایت تیم میهمان با نتیجه ۲ بر صفرمیزبان خود را با شکست داد وبه تنهایی در صدرجدول رده بندی لیگ دسته یک باشگاه های کشور باقی ماند.
تیم فجر دراین دیدار درهر دو نیمه موفق به گلزنی وگشودن دروازه تیم نساجی مازندران شده بود.
تیم نساجی مازندران که در این مسابقه با ترکیبی متفاوت با دیدارهای گذشته خود وارد زمین مسابقه شده بود، و ازهمان دقایق ابتدایی مسابقه سعی در کنترل حریف مدعی خود داشت که با کم دقتی مدفعان در دو موقعیت ضدحمله تیم فجر غافلگیر شد تا رشته های این تیم برای پیروزی خانگی در هفته دهم پنبه شود.
دیدار دو تیم قرار بود عصر دوشنبه وهمزمان با سایر دیدارهای هفته دهم برگزار شود که به علت همزمانی با سفر هیات دولت به مازندران، از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال این مسابقه در عصرسه شنبه برگزار شد.
تیم فجرسپاسی شیراز با کسب سه امتیاز ارزشمند خود برابر نساجی ۲۴ امتیازی و صدرنشین لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور شد.
تیم نساجی مازندران با قبول چهارمین شکست این فصل خود با کسب دو پیروزی وچهار تساوی با ۱۰ امتیاز به رده سیزدهم جدول رده بندی بیست تیمی لیگ آزادگان کشور قرار گرفت.
تیم خونه به خونه مازندران دیگر نماینده استان دراین رقابتها در ادامه روند رو به جلو خود در دیداری خارج از خانه برابر خیبرخرم آباد با نتیجه یک برصفر پیروز شد و با ۲۰ امتیاز به رده سوم جدول صعود کرد.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد. فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم وطی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *