شکست شهدای بابلسر در مقابل استقلال رامشیر

نسیم ورزش : تیم شهدای بابلسر باز هم ترک عادت نکرد و یک باخت دیگر خارج از خانه را در هفته دهم لیگ دو فوتبال باشگاه های کشور مقابل استقلال رامشیر پذیرفت.

 

استقلال رامشیر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تتیم شهدای بابلسر باز هم ترک عادت نکرد و یک باخت دیگر خارج از خانه را در هفته دهم لیگ دو فوتبال باشگاه های کشور مقابل استقلال رامشیر پذیرفت.

شاگردان اکبر یوسفی این بار در ورزشگاه تختی رامشیر، در روزی که بهترین گلزن خود، جواد غلامی را با ۵ گل زده به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی قبل در اختیار نداشتند با نتیجه ۰-۴ شکست خوردند تا سنگین ترین باخت فصل را بپذیرند.

در نیمه اول استقلال رامشیر با گل مهران مستاجران، یک بر صفر برنده به رختکن رفت.

استقلال رامشیر در نیمه دوم هم سه بار دیگر توسط امین حمیداوی، هادی امینی و حامد امیری به گل رسید تا به پیروزی شیرین ۴ بر صفر خانگی دست یابد و با ۱۳ امتیاز به رتبه پنجم گروه دوم لیگ دو فوتبال کشور صعود کند.

شهدای بابلسر که باز هم به دلیل اشتباهات خط دفاعی، ششمین شکست فصل را تجربه کرد، باید در بازی های پیش رو، فکری به حال این نقطه ضعف کند.

این تیم با ۲۰ گل خورده دارای ضعیف ترین خط دفاعی لیگ است ولی در عوض خط حمله اش با ۱۳ گل زده، عملکرد قابل قبولی دارد و پنجمین خط حمله رقابت هاست.

شهدای بابلسر در پایان هفته دهم لیگ دو فوتبال باشگاه های کشور با ۱۲ امتیاز، جایگاه دهم گروه دوم مسابقات قرار دارد.

بابلسری ها به دلیل فاصله ۳ امتیازی با تیم دوم جدول هنوز فرصت جبران و رسیدن به بالای جدول را دارند.

شهدای بابلسر در دو بازی باقی مانده در دور رفت لیگ، میزبان تیم های پاس همدان و خیبر خرم آباد است.

از آن جایی که این تیم در چهار بازی خانگی خود پیروز شده است، دو پیروزی دیگر در بابلسر، می تواند باعث سروسامان گرفتن تیم شهدای بابلسر در جدول دور رفت رقابت های لیگ دو فوتبال کشور شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو