شکست خونه به خونه مازندران مقابل بادران تهران

نسیم ورزش : تیم فوتبال بادران تهران خونه‌به‌خونه مازندران از سری مسابقات لیک دسته یک کشور در تهران روبه‌روی یکدیگر قرار گرفتن که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود میزبان این مسابقه یعنی بادران تهران به‌پایان رسید.
بادران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش،  بادران تهران، از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته یک، امروز چند دیدار برگزار شد که از آن جمله می‌توان به مصاف دو تیم بادران تهران و خونه‌به‌خونه مازندران اشاره کرد.

شاگردان علیرضا مرزبان سرمربی خونه‌به‌خونه که در بازی خانگی قبل تیم مس رفسنجان را با یک شکست سنگین راهی خانه کردند در مقابل تیم تهرانی چندان خوب ظاهر نشدند.

تیم بادران تهران در دقایق اولیه بازی، نخستین گل خود را وارد دروازه تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران کرد و تیم مهمان هرچقدر تلاش کرد نتوانست نتیجه را در نیمه اول تغییر دهد و دو تیم با همین نتیجه وارد رخت‌کن شدند.

در نیمه دوم بازی، مدافع تیم خونه‌به‌خونه مازندران با ضربه دست خود مانع از ورود توپ به دروازه شد و همین امر سبب شد تیم تهران صاحب پنالتی شود و گل دوم خود را هم به ثمر برساند.

تیم فوتبال بادران تهران که شیرازه تیم مازندرانی را از هم پاشیده دید بر شدت حملات خود افزود و واسعی بازیکن ۲۰ ساله بادران توانست سومین گل خود و تیمش را وارد دروازه خونه‌به‌خونه کرده و هتریک کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که حبیب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس تهران برای کمک به لیگ برتری شدن تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران به فوتبال برگشت و در جلسه‌اى که با حضور قاسم حسن‌زاده امیری، علی کریمی و کادر فنی و بازیکنان این تیم در هتل المپیک تهران برگزار شد، حضور خود را در این تیم قطعی کرد.

این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم با دران تهران به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *