شکست تیم والیبال دختران جوان ایران در برابر نماینده آمریکا

نسیم ورزش : تیم والیبال دختران جوان ایران در ادامه اردوی ۱۱ روزه خود در شهر ماریبور اسلوونی و ‌در چهارمین دیدار دوستانه خود شب گذشته به مصاف نماینده آمریکا رفت و نتیجه را به حریف واگذار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شاگردان مایدا چیچیچ در این مسابقه در سه ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۵ ، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۴ مغلوب تیم قدرتمند دانشجویان آمریکا شدند.
تیم والیبال نوجوانان دختر ایران در سه مسابقه قبلی خود مغلوب قهرمان لیگ زیر ۱۸ سال اسلوونی (دو دیدار) و تیم ملی والیبال نوجوانان اسلوونی شدند.
دختران والیبالیست ایران خود را برای حضور شایسته در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۸ سال آسیا که از ۱۴ تا ۲۲ اسفندماه سال جاری در شهر «چونگ کینگ» کشور چین برگزار می شود، آماده می کند.
زهرا زهدی، زهرا صالحی، زهرا کریمی، زهرا فیض اله پور، بیتا اعلائی، زهرا خان محمدی، بهار بهرامی نیا، مهرنوش سالاری، سپیده مقصودی، فاطمه عنایت، غزاله اله یاری، مریم حبیبی، آیتک سلامت، بهار سلیمی زاده، منا آشفته و شیوا افشاریان بازیکنان حاضر در اردوی ۱۱ روز ایران در کشور اسلوونی هستند.
مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال زنان و تیم دختران نوجوان کشورمان بعد از چهارمین شکست در دیدارهای تدارکاتی ،گفت:‌ نتایج دیدارهای دوستانه نگران کننده نیست زیرا تیم ایران در ابتدای راه است و نیاز به تلاش بیشتری برای موفقیت دارد.
وی افزود: تیم آمریکا از نظر سنی دو سال بزرگتر از بازیکنان ایران بود و بازیکنان این تیم تجربه سالها بازی در کنار یکدیگر را داشتند.
چیچیچ با بیان اینکه تیم ملی نوجوانان ایران یک ماه پیش تشکیل شده است و از بازیکنانی به این جوانی با تجربه کم نمی توان انتظار بیشتری داشت، گفت: با توجه به اینکه این بازیکنان والیبال حرفه ای را در قالب تیم نوجوانان شروع کرده اند اما تمرینات آنان در سطح پایه است،‌ بنابراین عملکرد آنان در چهار دیدار تدارکاتی را مناسب ارزیابی می کنم.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران تصریح کرد: ملی پوشان ایران انگیزه زیادی برای بازی و یادگیری دارند و این نکته از اهمیت زیادی برخوردار است ضمن اینکه این بازیکنان تمام تلاش خود را برای بهتر بازی کردن در آینده به کار می گیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو