شکست تیم‌های فوتبال صنعت ساری و شهرداری جویبار مقابل حریفان مشهدی

نسیم ورزش: تیم‌های صنعت ساری و شهرداری جویبار به‌عنوان دو نماینده مازندران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل نمایندگان مشهدی شکست را پذیرا شدند.
goal

در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم صنعت ساری در خانه و شهرداری جویبار در یک بازی خارج از خانه به ترتیب در برابر پیام خراسان‌رضوی و نسل ابومسلم مشهد با نتیجه مشابه دو بر یک شکست خوردند.

پس از تغییر و تحولات، تیم صنعت ساری این فصل را با سرمربی‌گیری ابراهیم تقی‌پور و سرپرستی محمدرضا بحرگرد آغاز کرد.

صنعت ساری که در خانه و در حضور تماشاگرانش در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری میزبان پیام خراسان‌رضوی بود، در همان نیمه اول دو گل توسط  یاسر ابراهیمی و سعید اصغرپور پذیرفت ولی با شروع نیمه دوم تنها موفق شد یکی از گل‌ها را توسط محسن صائمی جبران کند.

از نکات قابل توجه این بازی یک دقیقه سکوت به‌دلیل درگذشت هادی نوروزی بازیکن و کاپیتان بااخلاق پرسپولیس تهران و همچنین حضور محمد دامادی به‌عنوان مدیر باشگاه و نماینده مردم ساری و میاندورود، محسن عاشوری و بهزاد دادش‌زاده به‌عنوان دو بازیکن پیشکسوت پرسپولیس تهران در استادیوم ۱۵ هزار نفری شهدای ساری بود.

همچنین شهرداری جویبار دیگر نماینده مازندران که مهمان تیم نسل ابومسلم مشهد بود، در نهایت دو بر یک از میزبان خود شکست خورد تا به‌عنوان دومین نماینده فوتبال مازندران از حریف خراسانی شکست را پذیرا شود./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *