شکست استقلال در دربی نباید باعث اخراج منصوریان شود

یشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید تا پایان فصل به منصوریان فرصت داده شود و به نظر من استقلال از نیم فصل دوم تیم بهتری خواهد شد.
شکست استقلال در دربی 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا اکبرپور درباره دربی هشتادوسوم پایتخت اظهار داشت: یک حرف تکراری درباره دربی وجود دارد که می‌گویند دربی با دیگر بازی‌ها متفاوت است و ربطی به جایگاه دو تیم ندارد.

وی افزود: در تیم استقلال بازیکنانی مثل بختیار رحمانی ، جابر انصاری و کاوه رضایی می‌توانند در دربی روز جمعه بازیکنان تعیین کننده باشند. ضمن اینکه بازیکنان سرعتی نقش پررنگ‌تری در دربی خواهند داشت.

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه نباید شکست استقلال در دربی باعث اخراج منصوریان شود تصریح کرد: قبول دارم که تا الان استقلال نتوانسته نتایج خوبی کسب کند. اما باید تا پایان فصل به منصوریان فرصت داده شود و به نظر من استقلال از نیم فصل دوم تیم بهتری خواهد شد. متاسفانه مشکلات مدیریتی در استقلال بیداد می‌کند. در عرض چند روز ۳ مدیرعامل در استقلال می‌آیند و می‌روند.  جالب اینکه در آستانه دربی عنوان می‌شود که قرارداد بازیکنان استقلال تعدیل خواهد شد و بدون شک عنوان کردن چنین مسائلی روی روحیه بازیکنان تاثیرگذار خواهد بود.

اکبرپور ادامه داد: منصوریان عصاره استقلال است و باید قدر حضور او را در استقلال بدانیم و اجازه دهیم با خیالی آسوده به کارش بپردازد.

وی درباره بهترین خاطره‌اش از دربی خاطرنشان کرد: گلی که از وسط زمین استارت زدم و دروازه فنایی را باز کردم بهترین خاطره من از دربی است. سیروس دین محمدی یک پاس خوب به من داد و من با ۳ ضرب دروازه پرسپولیس را باز کردم. انصاریان هم که پشت سر من بود نتوانست مانع گلزنی شود و حتی توانایی خطا کردن روی من هم نداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *