شکست آلومینیوم هرمزگان مقابل خونه به خونه مازندران در ورزشگاه خلیج فارس

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان با شکست مقابل خونه به خونه مازندران هم جای خود را در قعر جدول و هم موقعیت خونه به خونه در رده دوم جدول را تثبیت کرد.

خونه به خونه

از هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم آلومینیوم هرمزگان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس مقابل خونه به خونه مازندران با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.

گل های تیم خونه به خونه را در این دیدار روح الله باقری در دقیقه ۷۳ و مرتضی منصوری در دقیقه ۸۴ به ثمر رساندند و برای تیم آلومینیوم هرمزگان نیز آرش عبدلی در دقیقه ۴۲ از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

بازی دو تیم در نیمه اول این دیدار چنگی به دل نزد و موقعیت خاصی را روی دروازه تیم شاهد نبودیم ولی در دقیقه ۴۲ بازی خطای هادی خیری روی مهاجم آلومینیوم هرمزگان اعلام ضربه پنالتی از سوی داور این دیدار را در پی داشت تا آرش عبدلی با به ثمر رساندن این پنالتی تیم آلومینیوم هرمزگان را از حریف مازنی خود پیس بیاندازد.

در نیمه دوم این شاگردان اکبر میثاقیان بودند که با ارائه یک بازی هجومی تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا گل خورده را جبران کنند و بالاخره در دقیقه ۷۳ بازی موفق شدند به هدف خود دست یابند. روح الله باقری از روی خط ۱۸ قدم آلومینیوم با یک ضربه قیچی برگردان یکی از زیباترین گل های این فصل را به ثمر رساند تا همه چیز برای دو تیم برابر شود.

همین بازیکن در دقیقه ۷۸ بازی نیز یک موقعیت بسیار عالی نصیبش شد ولی شوت سرکش باقری با عکس العمل عالی دروازبان آلومینیوم دفع شد.

خونه به خونه ها که از حمایت حدود ۳۰ هوادار بابلی و لیدرهای این تیم برخوردار بودند از تحلیل رفتن قوای بدنی شاگردان سرخاب نهایت استفاده را بردند و همچنان به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۸۴ بازی مرتضی منصوری با شوت دقیق و محکم خود توپ را به کنج دروازه آلومینیوم کوبید تا ۲۰۰ هوادار بندرعباسی غرق در بهت و حیرت شوند و نیمکت نشینان و هواداران تیم مازنی را به وجد بیاورد.

در دقایق پایانی این دیدار تیم آلومینیوم می توانست به گل تساوی دست یابد ولی ایمان صادقی با عکس العمل عالی خود ضربه محکم مهاجم آلومینیوم را در محوطه ۶ قدم خونه به خونه دفع کرد تا این دیدار با برتری ۲ بر ۱ خونه به خونه مقابل آلومینیوم هرمزگان خاتمه یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *