شکری، قهرمان رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران شد

 

نسیم ورزش: نهمین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان منهای ۱۰۵ کیلوگرم ایران با قهرمانی علی شکری به پایان رسید.

به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، نهمین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان باشگاه‌های کشور در دسته منهای ۱۰۵ کیلوگرم در محمد شهر استان البرز با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور طی دو روز برگزار شد.

این رقابت ها در دو مرحله مقدماتی که شامل آیتم اسکوات تعادلی و حمل الوار بود و فینال شامل سه آیتم سه‌گانه، کنده رکوردی و لیفت تعداد ماشین بود، پیگیری شد.

در نهایت علی شکری از قزوین به مقام قهرمانی دست یافت، مجید عباسی از استان گلستان دوم شد و مهدی نوروزی مقام سوم را از آن خود کرد.

همچنین علی محمد کریمی از استان مازندارن که به مرحله پایانی نهمین دوره رقابت ‌قوی‌ترین مردان ایران راه یافته بود، به عنوان مرد اخلاق برگزیده شد.

لازم به ذکر است، مهدی نوروزی، دیگر فینالیست این دوره از مسابقات در ایتم کنده در فینال دچار مصدومیت شد و از ادامه مسابقات بازماند.

مسابقات با نظارت و حضور فرامرز خودنگاه، مسئول کمیته قوی‌ترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برگزار شد و حسن علیار، رحیم عسگری، علیرضا استادحاجی، آرش غفاری، مجید فغانی و علی احمدی اعضاء حاضر در کادر داوری و فنی نهمین دوره رقابت‌های قوی‌ترین مردان بودند.

در این مسابقات ۲۰ ورزشکار از یازده استان البرز، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، آذربایجان غربی، لرستان، کردستان، همدان، اصفهان، گلستان و مازندران حضور داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *