شکاف بین اعضای شورای شهر ساری در انتخابات مشخص شد

با عدم حضور سه عضو شورای شهر برای انتخاب رییس شورا، شکاف بین اعضای شورا در زمان نزدیک به انتخابات خودنمایی کرد.
شورای شهر ساری
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هر چه به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، یارگیری و جناح‌بندی برای برتری در انتخابات شروع می‌شود.

هر فرد و گروهی تلاش دارد که در این کارزار گلیم خودش را از آب بیرون بکشد، فعالیت‌های گروهی و تیمی رنگ می‌بازد و تلاش برای کسب برتری در انتخابات مضاعف می‌شود، مضافا بر اینکه امسال تعداد اعضای شورای شهر در ساری نیز کاهش می‌یابد، همین موضوع خود زنگ خطری برای برخی از اعضای شورای فعلی شهر است که تلاش دارند در یارگیری‌ها عقب نمانند و با گروهی به اصطلاح خودشان ببندند که شانس بیشتری در انتخابات دارند.

در مرکز استان مازندران در حال حاضر تیم مهدی عبوری شهردار ساری این طورکه پیداست طرفداران زیادی دارد، به همین دلیل اعضای شورا با وجود نقد و نظری که نسبت به عملکرد شهرداری دارند، سعی دارند حداقل در گفتار و رفتار خویش از عبوری عبور نکنند چون ممکن است که نادیده گرفتن عبوری و عملکرد آن در شهرداری در انتخابات برای آنها سنگین تمام شود.

بحث شکاف بین اعضای شورای شهر ساری که از قبل هم وجود داشت و کمتر رسانه‌ای می‌شد این روزها بیشتر خودنمایی کرد.

محمدحسن محمدی کیادهی که این روزها فعالیت رسانه‌ای‌اش زیاد شد در مصاحبه‌‌ای از وجود تخلفاتی در شهرداری ساری توسط یکی از اعضای شورای شهر پرده برداشت و اعلام کرد، این عضو شورای شهر ساری افراد مسئله‌دار را وارد شهرداری مناطق ساری کرد.

اینکه چرا کیادهی تاکنون در این ارتباط صحبت به میان نیاورد جای تامل دارد و درست این مصاحبه را یک روز قبل از برگزاری انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر ساری مطرح کرد.

وی به دیگر مشکلات جدی در شورای شهر ساری نیز اشاره کرد و این طور اعلام کرد که برخی‌ها تلاش دارند که انتخابات شورای شهر در ساری را مهندسی کنند.

البته محمدی کیادهی که به نظر می‌رسد حرف‌های در ارتباط با تایید و رد صلاحیت اعضای شورا دارد در این بخش هم گلایه‌های داشت و یک بار در جلسه علنی شورای شهر به فرماندار ساری نسبت به این موضوع انتقاد کرد.

کیادهی و سه عضو دیگر شورای شهر ساری در انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر ساری نیز شرکت نکردند و دلیل عدم حضور خویش در انتخابات را دخالت‌های عوامل بیرونی در انتخابات عنوان کردند.

کیادهی اضافه کرد: از ظرفیت رسانه‌ها عوامل دخیل در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر ساری را بازگو می‌کند.

 محمدحسن کیادهی عضو البدل شورای شهر ساری بود که با استعفای سه تن از اعضای شورا برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی به جمع اعضای شورای شهر ساری پیوست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *