سرانجام شورای اطلاع‌رسانی ورزش در مازندران توسط شکیبافر تشکیل خواهد شد

نسیم ورزش : حسین شکیبافر عنوان داشت: شورای اطلاع‌رسانی ورزش و امور جوانان استان  با حضور اصحاب رسانه  ورزشی به منظور  توسعه ورزش راه‌اندازی می‌شود.

محمد حسین شکیبافر

محمد حسین شکیبافر

محمدحسین شکیبافر  در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری نخستین نشست تخصصی با کارکنان روابط عمومی ورزش و امور جوانان استان از راه‌اندازی شورای اطلاع‌رسانی با حضور روابط عمومی ادارات شهرستان‌ها، هیأت‌های ورزشی استان و خبرنگاران فعال ورزشی خبر داد.

وی به تعامل دوسویه اداره کل ورزش و امور جوانان با خبرنگاران و ورزشی‌نویسان برای توسعه و شکوفایی حوزه‌های ورزش و جوانان در استان اشاره کرد و افزود: با حضور مدیرکل دستگاه ورزش و جوانان استان در هفته تربیت بدنی و ورزش نشست خبری با مشارکت اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

مشاور مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران از تقویت ورزش، ساماندهی روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی استان خبر داد و تصریح کرد: به منظور ارتقای سطح کیفی فعالیت همکاران روابط عمومی کارگاه آموزشی برای مسؤولان روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی استان برگزار می‌شود.

شکیبافر در پایان به توانایی ورزش مازندران در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: مازندران سرشار از استعدادها و نخبه‌های در رشته‌های مختلف ورزشی است که به اندازه ۱۷ استان کشور در کسب مدال افتخارآفرینی می‌کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *