شورای بسیج همگانی در ورزش مازندران راه اندازی می شود

نسیم ورزش: معاون توسعه امور همگانی ورزش و جوانان مازندران گفت: برای توسعه و گسترش ورزش استان شورای بسیج همگانی در ورزش مازندران راه اندازی می شود.

عادل عالیشان بابیان اینکه ورزش مازندران یکی از ارگان مهم کشور است، بیان داشت: برای گسترش ورزش در بین احاد مردم شورای بسیج همگانی در سطح استان راه اندازی می شود.

وی با اشاره به اینکه ورزش عرصه  ورزش، عرصه گسترده است، تصریح کرد: قهرمان پروری ایجاد بستر مناسب برای پرداختن به ورزش، تامین سلامتی و همچنین متولی سلامت جامعه دستگاه ورزش است.

معاون توسعه امور همگانی ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ماموریت دستگاه ورزش کشور در سطح کشور یکسان و همسو است، اذعان داشت: مهمترین برنامه محوری مدیر ورزش و جوانان استان در حال حاضر موفقیت ورزشکاران مازندرانی در ترکیب تیم های ملی در بازی های المپیک ریو۲۰۱۶ برزیل است.

عالیشان از نگاه ویژه دستگاه ورزش استان به قهرمانان و پیشکسوتان خبر داد و گفت: بررسی مشکلات فردی ورزشکاران یکی دیگر از مهمترین برنامه روزمره مدیردستگاه ورزش و جوانان استان است.

وی از برگزاری میزبانی شایسته مازندران در اجلاس امور جوانان حاشیه دریای خزر با نام دریای خزر دریای صلح و دوستی در چالوس خبر داد و اظهار داشت: توسعه به امور عمرانی و زیر بنایی، توسه ورزش بانوان، گسترش ورزش در سطح روستا ها، توجه به مسائل آموزشی و …. از دیگر برنامه های مهم ورزش و جوانان برای موفقیت بیشتراست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو