شهر زیراب قطب دو‌ و میدانی کشور می‌شود

نسیم ورزش : رئیس هیأت دو‌و میدانی سوادکوه از معرفی زیراب به عنوان قطب دو‌ و میدانی کشور با احداث پیست دو‌و میدانی خبر داد.
قطب دو‌ و میدانی کشور

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ خردمند حیدری در حاشیه تمرین دو و میدانی‌کاران شهر زیراب با اشاره به توانمندی‌های رشته دو‌و میدانی در شهرستان سوادکوه، گفت: حدود ۶۰ نفر شامل ۲۰ دختر و ۴۰ پسر در حال تمرین دو‌و میدانی هستند.

وی با بیان اینکه دو مربی با کارت مربیگری در شهرستان حضور دارند که به دلیل مشغله، آمادگی برای همکاری ندارند، افزود: در طول یک‌سال اخیر مشغول آموزش دو‌و میدانی در شهرستان سوادکوه هستم و شهریه‌ای دریافت نمی‌کنم ولی با توجه به توانمندی‌های موجود، آینده خوبی برای دو‌و میدانی شهرستان پیش‌بینی می‌کنم.

رئیس هیأت دو‌و میدانی شهرستان سوادکوه از حضور ۱۲ ورزشکار دو‌و میدانی دختر و پسر رده‌های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در رده‌های اول تا سوم استانی خبر داد و خاطر‌نشان کرد: مبینا قنبری و مبینا رحیمی در رده نونهالان به عنوان نفر اول دوی ۴۰۰ متر کشور شدند که نوید آینده روشن برای این رشته ورزشی است.

حیدری با بیان اینکه پیست دو‌و میدانی به عنوان دغدغه اصلی است، اظهار کرد: این پیست در حال احداث است و مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران در چند جلسه قول مساعد دادند تا هم‌زمان با احداث زمین فوتبال، شاهد احداث پیست دو‌و میدانی هم هستیم.

وی با اشاره به اینکه با احداث پیست دو‌و میدانی قول می‌دهم با توجه به توانمندی‌های موجود و کسب عناوین برتر ملی توسط دو‌و میدانی‌کاران سوادکوهی در چند سال آینده شهر زیراب یکی از قطب‌های دو‌و میدانی استان مازندران و کشور می‌شود، گفت: دوومیدانی ورزش مادر است که با احداث پیست دو‌و میدانی نقطه‌های ضعف ما جبران می‌شود و آینده روشنی در پیش‌روی دو‌و میدانی شهرستان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو