شهروند ساری به مقام سوم لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور رسید

نسیم ورزش : تیم شهروند ساری مقام سوم لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور را از آن خود کرد.
مقام سوم لیگ برتر فوتسال
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در روز پایانی مرحله نهایی رقابت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور که در سالن شهید حیدریان قم برگزار شد، شاگردان رامین طالبی در تیم شهروند ساری برابر آپکو پارس قم میزبان رقابت ها به میدان رفتند و با نمایشی دل انگیز موفق شدند با حساب ۵ بر یک به پیروزی رسیده و بر سکوی سومی رقابت ها تکیه بزنند.
 
گل های شهروند در این دیدار را امیرحسین اسماعیلی (۳ گل)، بهداد شیخ احمدی و رضا بابایی به ثمر رساندند.
 
شهروندی ها که در دو دیدار اول خود در این رقابت ها علیرغم ارائه بازیهای مالکانه و خلق دهها موقعیت مسلم گلزنی نتوانستند برابر فرش آرا مشهد و مقاومت تهران به گل برسند و در کمال ناباوری برابر این تیم ها متحمل شکست شدند، در دیدار روز پایانی عقده گشایی کرده و آپکوپارسِ میزبان را با ۵ گل درهم کوبیدند.
 
در پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در سال ۹۷ تیم مقاومت تهران به مقام قهرمانی دست یافت و فرش آرا مشهد نیز حائز عنوان نائب قهرمانی شد. آپکو پارس قم نیز پس از شهروند ساری در جایگاه چهارم ایستاد.
 
بازیکنان امید شهروند ساری در این رقابت ها متشکل از متین محمدی، امیرحسین بانگی، عرفان ایجی حسین زاده، امیرحسین طیبی، امیرحسین اسماعیلی، رضا قنبری، رضا بابایی، بهداد شیخ احمدی، سینا صمدی، محمدتقی علیزاده، مسلم اسماعیلی، علیرضا یعقوبی و امیرمحمد زرهانش بودند.
 
رامین زیاری (سرپرست)، رامین طالبی، منوچهر رئیسیان، محسن رسولی، مسعود قاسمی، محمد جیوار، آرش خسروی و پوریا شفیعی نیز کادر فنی و عوامل اجرایی امید شهروند ساری را تشکیل می دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو