شهروند ساری به مصاف شهرداری ساوه خواهد رفت

نسیم ورزش : تیم شهروند ساری در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال به مصاف شهرداری ساوه خواهد رفت.
مصاف شهرداری ساوه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور عصر امروز در شهر های مختلف پیگیری می شود و  تیم شهروند ساری در دیداری خانگی به مصاف تیم قعر نشین شهرداری ساوه خواهد رفت.
شهروند در دو دیدار گذشته‌اش  در ثانیه های پایانی قافله را به حریف واگذار کرد، آنها در ساری برابر مقاومت البرز بازی برده را با تساوی و در قم برابر سوهان  این شهر بازی که می توانستند با تساوی به پایان برسانند ،با باخت معاوضه کردند و از جمع بالا نشینان جدول جدا شدند.
شاگردان اسماعیل پور در نیم فصل اول نتایج خوبی را کسب کردند و پس از گیتی پسند و مس سونگون در رده سوم جدول توانتستند قرار گیرند؛ در نیم فصل دوم اما همه چیز تغییر کرد و ساروی ها امتیازات را یکی یکی از دست دادند تا وضعیت صعود آن ها به جمع ۸ تیم برتر مرحله پلی آف هم به خطر بیفتد. با شرایط به وجود آمده برای شهروند حتی زمزمه های برکناری اسماعیل پور از سمت سرمربیگری این تیم هم به گوش می رسید که به نظر می آید با وجود حمایت مسئولین باشگاه اخراج وی به دور از احتمال است.
گفتنی است در جدول لیگ برتر فوتسال در پایان هفته بیست و دوم تیم شهروند ساری با ۳۲ امتیاز در رده هفتم و شهرداری ساوه با ۱۱ امتیاز انتهای جدول را از آن خود کرده است.
 این دیدار امروز سه شنبه ساعت ۱۶ در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو