شهروند ساری به مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور صعود کرد

نسیم ورزش : مدیرعامل تیم شهروند ساری از صعود مقتدرانه تیم شهروند به مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال امیدهای باشگاه‌های کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ سعید نجاریان  با اشاره به صعود مقتدرانه تیمش به مرحله نهایی اظهار کرد: تیم شهروند ساری با کسب نتایج لازم به عنوان تیم اول راهی مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال امیدهای باشگاه‌های کشور صعود کرد.

وی تصریح کرد: تیم شهروند ساری با انجام ۱۰ مسابقه با هشت پیروزی و دو باخت و با ۲۴ امتیاز، عنوان تیم نخست گروه دوم را از آن خود کرد و مقتدرانه به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.
عضو هیات رئیسه کمیته فوتسال کشورمان در ادامه گفت: تیم سوهان محمدسیماقم هم با ۱۰ بازی و کسب ۱۸ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله پایانی مسابقات صعود کرد.

نجاریان افزود: در روز پایانی این مسابقات تیم شهروند ساری با نتیجه سه بریک تیم شهرداری رشت را شکست داد  و تیم سوهان محمدسیما قم سه بر دو از پرسپولیس خوزستان شکست خورد.

مدیرعامل شهروند ساری با اشاره به سطح بالای این مسابقات در ساری یاد آور شد: مرحله برگشت رقابت های فوتسال لیگ برتر امیدهای باشگاه های کشور باحضور تیم های شهرداری رشت، موعد مشهد، پرسپولیس خوزستان، پدیده اصفهان، شهروند ساری و آپکوپارس قم  به صورت دوره ای به مدت پنج روز در ساری برگزار شده است.

وی افزود: هنوز از سوی کمیته فوتسال کشورمان زمان و مکان مرحله نهایی این مسابقات مشخص نشده است.

نجاریان خاطرنشان کرد: تیم موعود پیرادل مشهد در دوره گذشته این مسابقات قهرمان شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو