شهروند ساری در بازی خانگی برابر مقاومت البرز به تساوی دست یافت

نسیم ورزش : تیم شهروند ساری در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتسال جمعه شب در بازی خانگی برابر مقاومت البرز به تساوی دست یافت.

بازی خانگی برابر مقاومت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این دیدار که در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار شد با تساوی پر گل ۶ بر ۶ خاتمه یافت تا تیم شگفتی ساز مازنی ها در نیم فصل اول همچنان بر روی ریل ناکامی گام بردارد.
تیم شهروند ساری از هشت بازی نیم فصل دوم صرفا موفق شد یک بازی را با برد خاتمه دهد و بقیه دیدارها را با باخت و یا تساوی پایان برد و نسبت به نیم فصل اول با ۴ پله سقوط از رده دوم به رده ششم رسید.
شهروند ساری با کسب تک امتیاز دیدار امشب با ۳۲ امتیاز در رده ششم قرار گرفت و مقاومت البرز نیز با این تساوی ۲۶ امتیازی شد و در رده هشتم جدول باقی ماند.
تنها نماینده مازندران در رقابت های فوتسال لیگ برتر از ۲۱ بازی این رقابت ها ۹ دیدار را با برد، ۷ دیدار را باخت و ۴ دیدار را با تساوی خاتمه داد.
در رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاههای ایران که برای نخستین بار به صورت پلی آف برگزار می شود، ۱۴ تیم حضور دارند که هشت تیم در پایان رقابت ها ( هفته بیست و ششم) به مرحله نهایی راه خواهند یافت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو